Hlavní stránka Multimédia PC Šťoural PC šťoural: Tříkrálový speciál - Bratrstvo neohrožených
PC šťoural: Tříkrálový speciál - Bratrstvo neohrožených
autor: Vopička Ondřej , publikováno 7.1.2005
Všichni moc dobře víme, že výpočetní technika a záležitosti s ní spojené nefungují vždy zcela podle našich představ. Každému se jistě nejednou stala nějaká příhoda nad níž se ještě doteď pozastavuje (ať už s úsměvem či se zděšením). A jelikož tyto úsměvné historky ke světu osobních počítačů neoddělitelně patří, tak jsme se rozhodli, že se pustíme i do této oblasti a každé páteční odpoledne vám pomůžeme se trochu odreagovat na nadcházející víkend. Berte to tedy s jistou dávkou nadsázky... a ponořte se do příběhů, jež "napsal sám život" :-)

Okolnosti a situace, potažmo i postavy vystupující v následujícím textu jsou smyšlené a jakákoliv podobnost s existujícími osobami nebo situacemi je náhodná, či zcela neúmyslná.. :-). Veškeré fotografie jsou ilustrační :-).

Kapitola I. - Exodus of the Horde

Pokud kdy někdy byly Sovovy Vánoce památné (viz. PC Šťoural - Vánoční speciál: Jak Šťouralovi ukradli vánoce) a dalo se jen těžko uvěřit, že něco takového se může lidskému tvoru stát, jsou následující řádky neklamným důkazem toho, že ano. A ještě více HC.

Jak řekl klasik: "V klokotu velkoměsta si člověk snadno odvykne běžným radovánkám, které by ho za normálních okolností potkávaly běžně" a snad i proto bylo rozhodnuto spojit oslavy nového roku v blíže nespecifikovaném městě přibližně uprostřed ČR. I když původní Kleinův plán byl jet do Polska, že prý tam je super, tak to bylo rezolutně zamítnuto poté, co Richard kdesi vylovil novinový článek o brutální řeži na polských zábavách, na kterých nechybějí nohy od stolu, sekery nebo dokonce RPG (Sova pak dlouho argumentoval dalším článkem o polské dívce, která byla cestou z diskotéky asi 5x znásilněna různými individui rekrutujících se z projíždějících aut). Polsko tedy nebrat.

Po počátečních dohadech o počtu účastníků na tomto maratonu a účasti/neúčasti jejich partnerek se to nějak zpunktovalo. Nejhůře nakonec dopadli Šrek a Sova, kteří svým "paním" výlet nerozmluvili a byli je nuceni vzít s sebou. Pro zkrácení zábavy se rovněž nezapomnělo na digitální vychytávky a tak s námi putovaly i dva notebooky (s gigantickou sbírkou Kleinovy erotikotéky a Divx filmů), PS2, PSone, jedna mini TV a jedna docela pořádná TV, MP3 přehrávače a reprosoustavy, několik GB Advance a hlavně Sovova příruční mini-mikrovlná trouba, kterou získal výhodnou koupí v TV shopu. Ta později sehrála jednu zajímavou roli v celém příběhu.

Doprava směrem tam probíhala poměrně v klidu, kupodivu se stihl přes dopoledne zpít "pouze" Richard a ten zaplaťpánbůh neřídil. Na dálnici překvapilo hodně věcí. Za prvé, jak poznamenal Klein, že je tady nějak hodně aut a jezdí příliš rychle. Za druhé, že výjezd z Prahy je lemován asi tak 3x více hyper-super-market-centry, než tomu bylo před rokem a za třetí, že Sova je opravdu zblblej z Need For Speed Underground do takové míry, že reflexivně občas při předjíždění mačká palcem rukojeť řadicí páky, aby spustil svůj NOS.

Při výjezdu z dálnice jsme si stačili ještě všimnout špatně označené odbočky na naše cílové místo a Šreka, kterého stopla číhající policejní hlídka. Když se náš vůz řízený Sovou přiblížil a policista spatřil Richarda na sedadle spolujezdce s lahví rumu, raději Šreka pustil a spěchal se svým kolegou asi zpět na služebnu, zpytovat svědomí ve smyslu: "proč jsem se jen policistou stal".

Kapitola II. - Enter the Matrix

Ubytování na pokojích v našem "Grand Plaza Imperial" proběhlo OK, pouze recepční byla trochu rozrušena z Richarda, kterého jsme museli v chůzi podpírat a nést jeho krosnu, která nám s ním střídavě padala na zem. Pokojů jsme měli povícero, ovšem jen ten jeden čtyřlůžkáč byl opravdu prostorný a navíc ho obsadil band nejtvrdší. Bylo jasné, že ty podstatné akce se budou odehrávat právě zde. Pokoj se stal rovněž naším media-room, protože přítomná TV poskytla útočiště pro PS2/Xbox, několik zásuvek a velký stůl pak prostor pro notebooky (zapojené mobily pak GRPS připojení na internet), okenní rámy se staly piedestalem pro repra a lednice se naplnila lahvemi tvrdého alkoholu.

Všichni se poté sešli dole a začalo nejdříve opatrné "barování" s popíjením jemných dávek rumu. Na obsluhu se nejdříve totiž musí opatrně, oťuknout co a jak, a kde, a jak daleko se může jít. Asi po hodině se vytratil Klein se Sovou, že už je to pití nebaví a že se jdou koukat na film. Když jsem se pak po nějaké době k nim vydal, zjistilo se, že Klein se Sovou úporně paří na X-Boxu Halo 2. Všichni pak chvíli pozorovali, jak Sova s Kleinem jedou v kooperativním módu buginou (bungie) po pláži. Tolik legrace, co může způsobit pozorování těchto dvou týpků, by mi nikdo neuvěřil. Chaotická jízda, chaotická střelba ("Jeď vole, jeď... počkej tam ne... jeď tam... kam to střílíš... ne tam... to jsou naši... zpátky střílej... střílej tam a já pojedu sem... kam jdeš z té buginy?"), chaotičtí master-chiefové i hráči.

Bimbo, který přijel na motorce chtěl zkusit nějaké motocyklové GP, ovšem byl zahnán prázdnými lahvemi od vodky zpátky dolů na bar. Asi po dvou hodinách soustavného pití a hraní nám došlo, že Klein na notebooku surfuje velice zajímavým obsahem. Nejenže znal spoustu username a hesel na www stránky, kam by se každý z nás rád podíval, ale měl jakýmsi záhadným způsobem i Gold VIP přístup na stránky, kde je k dispozici download těch nejlepších "eroticky" zaměřených filmů. Sova se koukal se zalíbením a podstrkával Kleinovi svůj flashdisk, aby mu nahrál přístupové údaje (které byly realizovány nějakým hackerským programem). Posléze byl Sova zahnán svoji partnerkou zpět do pokoje, prý že si udělají "svařené víno" v zánovní mini-mikrovlnce a pak nás pozvou. Sova znechuceně odešel a ještě ve dveřích stačil vypít dvojitého vizoura. Sovovo svařené víno bylo úplně to poslední co nás zajímalo, daleko zajímavější však byla Fifa 2005 na PS2 v podání Michal - Richard, který se mezitím nějak probral z koma, které si dopoledne způsobil.

Zápas Real - Arsenal vejde do dějin všech progamerových her. Zápas hráli oba asi kolem 22h a každý z game-managerů měl minimálně promile v krvi. Jelikož si hovada nastavila 2x20minut ("bude to reálný a nes*r !!") tak měli trochu času na to, aby se sžili s gamepady. Na pokoji bylo v ten moment tak 10 lidí včetně nějakých kluků, které jsem nikdy neviděl. Brutální hra plná skluzů a střel do hlediště byla ukončena v 32min (asi po 15min hraní), to když počet hráčů na Richardově straně klesl pod 9. Mezitím někdo řval pod oknem, že Bimbo jezdí na motorce, ať se jdeme podívat. To se však již otevírala první láhev sektu a dále už nemohu moc popisovat co se dělo, jen vím, že všechny z hraní i pití přerušila ve vedlejší místnosti malá detonace, to když Sovovi explodovala jeho mini-mikrovlnka z TV shopu a abstraktně vymalovala pokoj červenou barvou.

Na baru se počala taková smršť (pracovně nazvaná "Dooms-Day"), že to leckdy na pokojích a na chodbě připomínalo řádění tsunami v Asii (to byla taky nová zkratka pro panáka rumu s jemně dolitým jablečným džusem - "tsunami"). Hotelem se ozýval dunivý rachot hudby ve sledu Metallica - Machine Head - In Flames, všude střepy a na pokoji se povaloval notebook s ulomeným displejem... děsné.

PC šťoural: Tříkrálový speciál - Bratrstvo neohrožených
Bimbo na svůj stroj nedá dopustit :-)

Kapitola III - Aftermath

Ráno je kruté, to vždy. Někteří z nás byli rozladěni více, jako např. Sova, který marně pátral po pachateli, který utrhl notebooku displej, nebo Šrekova přítelkyně, když zjistila, že Šrek spal celou dobu dole na hotelovém baru. Prostě ho tam zamkli asi v 5h ráno a když v 9h přišli na snídaně, tak tam ležel ve stejné pozici. Někteří byli spíše než naštváni překvapeni, když se podívali na pochybnou spoušť v pokojích, postelích a bohužel i na toaletách. Všemu dominoval obrovský fíkus, který někdo přinesl doprostřed pokoje. Fíkus byl oholen na stonky, listy mu v noci někdo sežral, nebo vykouřil :-).

A kdo si myslí, že tím to končí, tak to rozhodně ne. Odpoledne a celý večer byl ve stejném znamení, jen se přitvrdilo, protože v 19h už jen ti nejodvážnější byli schopni uchopit příbor a sníst večeři. Banda se tak rozkouskovala na několik frakcí. Hráči seděli nahoře a mydlili na PS2 (s mocnou pomocí alkoholu), kaliči seděli dole a "barovali" a několik tanečníků dokonce šlo s děvčaty na místní disko dělat "zlou krev". Velkou zábavou, která vydržela několik hodin, byl pak chat na jednom seznamovacím serveru. Fešáci si fotili digitálním fotoaparátem své alkoholem zmožené ksichty a odesílaly je na mailové schránky svým virtuálním chat-partnerkám. A jelikož se ke konci hodně přitvrdilo, tak si nefotili jen ksichty, ale je každému jasné, jaké části jejich těla pak v digitální podobě lítaly po internetu.

Nikdo už zase přesně neví jak to bylo, ovšem apokalypsa to byla podobná jako den předtím. Prozíravý Klein však ukryl ráno svůj notebook, aby další den našel Richarda spícího ve vaně s gamepadem od X-Boxu. Rovněž se šlehačkou ve spreji lze zažít velkou švandu, chce to jen vyhlédnout tu správnou oběť, což nám umožnila naše parta, která byla sice vyhozena z místní disko, ovšem přivedla si s sebou asi 5 dívek. Pravda, nepatřily mezi ty nejpohlednější, ovšem při pohledu na Kleina, jehož obličej zdobila vrstva šlehačky, to bylo celkem jedno. Osazenstvo se pak nenápadně přesunulo za bar, kde se dožadovalo umožnění konání funkce výčepního, což bylo posléze s nevolí akceptováno a tak duo Michal - Richard připomínal občas protagonisty z filmu Coctail (nebo jak se jmenoval ten s T. Cruisem).

Spát se šlo zase hodně k ránu, k tomu se nedá co dodat.

PC šťoural: Tříkrálový speciál - Bratrstvo neohrožených
Klein ve své oblíbené poloze

Kapitola IV - The Day After Tomorrow

Někdo je už zřejmě znechucen tím, co se může také dít a říká si, že už toho snad mají všichni dost. Bohužel není tomu tak a třetí den byl tím nejtvrdším ze všech třech. I takové hrátky číhají na PC Šťourala a pak se jeden diví, odkud se bere jeho mírná nenávist k osobám z kategorie III a IV, tudíž neuznalým lamám a osobám okolo L. Přitom "Bratrstvo neohrožených" netvoří žádní vyvrhelové společnosti a lidský odpad (přece jen se to vše musí něčím zaplatit), vesměs se jedná o podnikatele, dobře prosperující obchodníky, IT specialisty, mediální zástupce, VT techniky, VŠ studenty i policisty. Samostatně jsou vcelku neškodní, ovšem pohromadě to je neuvěřitelná síla apokalyptických rozměrů.

Co se dělo třetí den už nemá cenu popisovat, snad jen v bodech (seřazených dle důležitosti):

  • Došlo na nějaký sex s přivedenými místními "girlz" (ale kdo a s kým ???)
  • Klein měl další den v Praze rande s dívkou z chatu (hehe... nepřišla)
  • Zničený notebook byl služební (Sova dostal nový, data mu zachránili)
  • Richardově miniTV někdo prokop masku (hehe)
  • Konečná škoda způsobená na příslušenství a zařízení "hotelu" se vyčíslila jen na 8 tisíc (5 platil Sova, to ten jeho "svařáček". Na zbytek jsme se složili)
  • Bimbovi někdo vypustil ventilky u motorky

PC šťoural: Tříkrálový speciál - Bratrstvo neohrožených
I takto to může někdy dopadnout.... :-)

Když jsme se pak vraceli zpět, nikomu se moc řídit nechtělo. Sova se tvářil vyplašeně a žádal jiného řidiče. U mne se asi po 5km na dálnici objevily jisté problémy spojené s udržením vozidla v jednom jízdním pruhu, což je věc dost podstatná, jak poznamenal Klein. A když pak řídil Klein, řekl památnou větu "Na té silnici mne nejvíc štvou ty auta" :-))))))))))

Ale to už je jiný příběh...

 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
7.1.2005 17:30:59   0.0.0.xxx 3735
Ale na Mě a moji partu nemáte... Sice jsme to udělali jenom jednou, ale zacali jsme 26.12. a konec kalby byl po 4.1.... Jenom si z toho většinu nepamatujeme a nedělali jsme to jak trubky v hotelu, asi bychom se nedoplatili :-) Kalbě Zdar
7.1.2005 17:55:27   0.0.0.xxx 3436
PC Šťouralovi jsem od začátku fandil a vždy se těšil na nové příběhy, které se mi líbily jak svým obsahem, tak i stylem vyprávění. To, že autor v poslední době přešel od PC tematiky k chlastu, nepovažuji samo o sobě za úplně špatné (někdy se tomu člověk prostě neubrání , ale dle mého názoru se z příběhů někam vytratil ten počáteční "náboj". Chybí mi zejména ten druh humoru, který většinou pochopí jen lidé nějak spříznění s computery... Prostě, abych to zkrátil, PC Šťoural mě začíná nudit! Takže konec chlastání, šroubovák do ruky, klávesnici do druhé a hurá do světa hledat další veselé historky z "kyber-světa". Co ty na to, Šťourale ?!
7.1.2005 18:09:03   0.0.0.xxx 3736
jet vozraly po dalnici, fakt supr borci
7.1.2005 18:46:34   0.0.0.xxx 3738
Ale jo ... dobry ... dost sem se rezal
7.1.2005 19:10:55   0.0.0.xxx 3736
Az zase nekam pojedete chlastat/hrat/parit tak se ozvi :-))
7.1.2005 19:33:18   0.0.0.xxx 3637
ale jo, doufam ze az se rozsekaj tak zabijiu jen sebe misto nejakych nahodnych kolemjedoucich, zmrdy co jezdi vozraly bych strilel na miste
jeste se tim chlubit, fakt BRAVO
7.1.2005 19:35:35   0.0.0.xxx 3836
jak tady nekdo psal, pokud vam bude nekdo chybet na pitku, pocitejte se mnou a dalsimi tremi lidmi... Uz nemame kam u nas v CR jezdit, protoze nemame na koho napsat pokoj ci chatu... A jinak stouralovi fandim.. A to ze to neni jen PC sem a PC tam je taky dobre, ale zas vseho moc skodi, tak at z toho neni chlastaci tydenik... Nebo ho zacnu doplnovat vlastnima prihodama.... Caf a drzte se.
7.1.2005 20:04:01   0.0.0.xxx 3537
Byly místa, kdy jsem se skutečně "řezal". Je pravda, že už to od compů spěje k chlastu, ale co znám lidi z branže, tak ti v většinu času po práci tráví právě takhle, takže na tom určitě něco bude.
Ten computerovy humor zacina trochu chybet, ale tohle je proste skvela zabava na patecni vecer...
Jen tak dal...tohle me bavi cist...
7.1.2005 20:22:46   0.0.0.xxx 3936
Tak ten se docela povedl, hlavně věta "Fíkus byl oholen na stonky, listy mu v noci někdo sežral, nebo vykouřil" )
7.1.2005 21:32:50   0.0.0.xxx 3638
neni to sice o kompech ale jinak stejne supr prdel
7.1.2005 21:37:00   0.0.0.xxx 3634
dost dobry tak docela me mrzi ze sem na ty parbe nebyl!!
ty obrazky jsou real, po, nebo jenom doplnky pro predstavu?????
7.1.2005 22:01:53   0.0.0.xxx 3737
Spamatujte se
7.1.2005 22:10:53   0.0.0.xxx 3839
Ty články ze začátku, no, docela šlo ale tohle...
7.1.2005 23:31:16   0.0.0.xxx 3737
Chlape ty máš k tomu přilehavý jméno...
8.1.2005 00:13:22   0.0.0.xxx 3637
Dobry, docela jsem se pobavil ... take jsme tak s kolegy ITaky drive vyvadeli. Ten fikus nema chybu! Jen je skoda (nebo spise divne), ze uprostred bujareho veseli nevolal pan L s nejakym "problemem" :-)
8.1.2005 00:25:59   0.0.0.xxx 3637
"Bratrstvo vožralých idiotů" tvoří vyvrhelové společnosti a lidský odpad
8.1.2005 00:34:00   0.0.0.xxx 3835
Jako vypraveni u piva bych to bral, ale jako namet k clanku na PCTuning to uz je podle mne vedle. Tim vic, ze par poslednich clanku bylo spise o chlastani, nez o PC stourani. Jestli pristi clanek bude opet ze stejneho soudku uz to nebudu cist.
8.1.2005 00:40:03   0.0.0.xxx 3737
Mna pobavil aj tento clanok, proste "parby" patria tiez k PC, jedno s druhym > ako sa vravi ;o)
Zasmail som sa velmi dobre, zvlast ten fikus ;o)
diki za clanok
[SK]Sogi
8.1.2005 07:40:28   0.0.0.xxx 3837
clanok v pohode, akcia v pohode, ale sadnut za volant v takom stave moze len nezodpovedny chuj a absolutny ignorant!!!
8.1.2005 08:22:59   0.0.0.xxx 3837
No jen chcu rict ze obrazky jsou odsud http://prezes.siriusmag.pl/dzienpo/ a sou tam dobry narezarny.
8.1.2005 09:03:10   0.0.0.xxx 3739
Můžu jen pochválit.
8.1.2005 09:34:42   0.0.0.xxx 3838
tady neni absolutne NIC K CHVALENI !!!!!!
8.1.2005 09:44:51   0.0.0.xxx 3836
Mám stejný názor
8.1.2005 10:27:02   0.0.0.xxx 3636
ale no nahodou docela dobra parba..ta cesta domu je trochu silny kakao ale jinak...proste gamesy a chlast se k sobe hodej
8.1.2005 10:57:42   0.0.0.xxx 3635
serial PC Stoural by som premenoval na Jak Vopicka dostal Vopici
8.1.2005 11:28:21   0.0.0.xxx 3636
Jako povídka to není zas tak špatný, ale je pravdy je na tom cca 2,5%...
8.1.2005 11:31:58   0.0.0.xxx 3636
tohle si davejte na nejake soukrome ozralecke web stranky
kurva co to dela tady !!!!! koho zajimaji nejake ozrale hovoda ?? si myslite ze ste nejaci borci kdyz se ozerete a vsechno rozriskate a pak jeste sednete za volant ?
UBOZACI STE A NIC JINEHO !!!!!!
8.1.2005 11:53:43   0.0.0.xxx 3936
Sam ses HOVODO...
I kdyz s tim rizenim je to fuckt...
8.1.2005 13:24:49   0.0.0.xxx 3635
tyjo ... donutilo mne to zavzpominat na mlada leta a na chatu .....
8.1.2005 13:27:31   0.0.0.xxx 3535
No tak toto bola riadna haluz. Len tak dalej. Od pocitacov si treba oddychnut. A ked si vezmem LAN party tiez nikdy nie je o hrani =)
8.1.2005 13:45:10   0.0.0.xxx 3636
chlast se nehodi k nicemu!
8.1.2005 14:32:31   0.0.0.xxx 3737
Nj, nejak to zacina upadat, od puvodnich povidek psanych stylem Simek-Grossman jsme se dostali k pubertalnimu humoru plneho chlastu a sexu, na tomhle mi opravdu nic vtipneho nepripada. A uz vubec nic k smichu neshledavam na tom, ze po dalnici jezdite opili, ze jste mohli zabit nejen sebe, ale i jine je vam asi jedno... Byl jsem fandou pc stourala, ale tohle by se melo otiskovat na jinem serveru, sem to jiz opravdu nepatri...
8.1.2005 14:50:32   0.0.0.xxx 3936
Ale budeš ...
8.1.2005 15:58:28   0.0.0.xxx 3736
Souhlasím...
Pokud nemáte o čem psát (z oblasti aspoň trochu k pc), tak raději nepište nic..resp. takovéhle kraviny. Osobně mi nepřipadá nijak vtipné psát o tom, jaxem se ožral a co jsem dělal a jaxem po tom vypadal...Pokud vám jo, myslím, že to nepatří na tento server.
8.1.2005 17:29:37   0.0.0.xxx 3834
moze byt, to uz je akcia grandioznych rozmerov, esteze neskoncili na slovensku, len tak dalej ...
8.1.2005 18:06:44   0.0.0.xxx 3936
Jestli by na dalnici prejeli nejakyho chodce, tak je to jeste vetsi blazen, nez pripity ridic, ale u vas asi mate chodce na dalnici bezne :-o
8.1.2005 18:48:58   0.0.0.xxx 3836
Nazorna ukazka české populace. Reakce typu Bomba, Super Šťourale, atd..... vrána k vráně sedá...to mě nikdo nevymluví. Když na to tak koukam, tak je mě těch 160 000 mrtvých lidí v Asii ještě více líto. Společnost jde do řiti....žádná úcta k ničemu, jen k sobě. Už vidím reakve typu, že jsem moralista....howno..ale poznam co je dobrý a co špatný. Nazdar
8.1.2005 20:11:34   0.0.0.xxx 3835
a na tu dalnici se dostanes jak? to auto teleportujes nebo co?
8.1.2005 20:14:24   0.0.0.xxx 3837
sice jsem na zacatku diskuse vyrazne nesouhlasil s obsahem clanku a aktivitami jedincu v nem zminovanych (a pochopitelne nesouhlasim stale)

ALE NENI NAD TO SI PORADNE VOZRAT DRZKU, nicmene za dodrzeni pravidla, ze pri tom nebudu nic nemolovat a nikoho obtezovat a hlavne nesedat za volant!
9.1.2005 02:44:36   0.0.0.xxx 3535
Ty lidi nademnou maji pravdu. Tohle je už jenom deníček ožraly, tohle nemá s počítači NIC společnýho. Takovou partu hovad aby člověk pohledal...
9.1.2005 12:42:53   0.0.0.xxx 3837
Zajímavý, já mam tenhle odkaz, vede to na stejný místo http://www.mp3s.pl/dzienpo/
fakt good.
9.1.2005 13:48:03   0.0.0.xxx 3536
pominu-li kratkou pasaz o PS2, co tenhle clanek vubec pohledava na serveru jako je pct? Ja se taky rad napiju s prateli, ale nemam treba potrebu to takhle ventilovat... Kde je puvodni Stoural???
9.1.2005 17:46:10   0.0.0.xxx 3939
kolemJEDOUCI
9.1.2005 22:07:41   0.0.0.xxx 3837
jdete s tim uz doprdele. Piste o HW. To nas zajima a nekdy to i umite
9.1.2005 23:07:27   0.0.0.xxx 3736
Tak od takovychhle party a takovychhle lidi se radsi drzim dal, zabava a zodpovednost 15leteho cloveka co poprve kali a jeste to sem zverejnuje. Ja chodim kalit very, VEERYY rad, ale ne mezi takove lidi, co jsou schopni jezdit ozrali, to si radsi zajdu na "houby" do lesa, ale porad budu vic clovekem nez ty hovada...
10.1.2005 11:45:44   0.0.0.xxx 3738
Občas pořádně zakalit není špatný, ale ani opilí lidé se nemusí chovat jako hovada a demolovat cizí věci, či sednout za volant (nebo na motorku).. Tenhle "PC Štoural" se mi zatím zdál nejslabší.
10.1.2005 12:54:49   0.0.0.xxx 3837
Mě se to opět líbilo.Prostě se o vánocích a tak nic veselého nepřihodilo.Napsané je to dobře a veselé to je taky.Co se týče alkoholu za volantem - tyhle "víkendové " pitky znám a tak mohu říct jen jedno - většinou je člověk druhý den do půlnoci "mrtvej" a následující den těžko vyjíždí dřív než před obědem,takže to s tím zbytkovým alkoholem není zas tak horké.No - a pak něco ponechme autorově fantazii a básnické licenci,že.
10.1.2005 13:06:07   0.0.0.xxx 3636
Myslím že sa to tu volá pctuning.cz a nie ozrala.cz - alebo nie ?
10.1.2005 14:04:50   0.0.0.xxx 3535
Myslim, ze styl a nalada predchozich prihod stouralovych se z clanku nevytratila, ba naopak. Vsak ne jen PC stouranim ziv je clovek. Akcicka popsana bravurne, dalnicni story je diskutabilni, reakce nekterych radoby DOSPELYCH a ZODPOVEDNYCH jsou prinejmensim zabavne. Keep up good work!
10.1.2005 15:24:26   0.0.0.xxx 3736
Jelikož každý den přečtu dost matiriálu o IT, tak tento příběh byl příjemným spestřením. A to myslím že i pro Ty účinkující.
11.1.2005 08:24:49   0.0.0.xxx 3336
tie obrazky som videl uz minimalne pred rokom, takze autenticke niesu :-P
11.1.2005 08:32:18   0.0.0.xxx 3635
tento clanok fakticky obsahom nepatri na PCT, ale ako pokracovanie Stourala je to uplne SUPER! Nieco pre moralistov: 5x8 hodin (a viac) tyzdenne travim v praci s pocitacmi, HW, SW, BFU a podobne. Preto si vikendy uzivam, chodime na chaty - dost drsne, podnikame vyjazdy na diskoteky, ale VZDY sa najde jeden sofer co NEPIJE! Myslim ze chlastacky patria k IT, inac by sme sa zblaznili...
Zalozte server "chlastame.cz" a budem prispievat :-D
11.1.2005 10:48:57   0.0.0.xxx 3638
uz by bylo myslim na case, znechutil jste uz dost lidi to nehodlate dat vypoved? nebo vam uz radeji zakazali pristup?
12.1.2005 11:47:54   0.0.0.xxx 3736
Tyhle fotky jsem nekde videl :-))) A nejsem si jist zdali to bylo na ceskejch strankach!!! jestli jo tak proc ne, ale pokud ne tak nekdo nema co delat.!!! A nudi se vytvarenim smyslenych pribehu a pouziva k tomu fotky druhych.
13.1.2005 22:14:06   0.0.0.xxx 3738
Fakt supr story, hodne me to pobavilo....jedna z nejlepsich!!
15.1.2005 20:37:08   0.0.0.xxx 3537
kurna ved ta rubrika sa nadarmo nevola vazne nevazne!!!presne toto(nemyslim tuto konkretnu poviedku)by som aj nadalej v tejto rubrike ocakaval,ved na veci "priamo" spojene s pocitacmi je tu cely zvysok stranky(90%)!!!
a toto je prvy pribeh pri ktorom som sa len potmehutsky nesklebil,ale som sa ozaj rehotal...tiez mi to nieco pripomina...nevyrastali ste nahodou v bratislave???
len tak dalej,mne sa to lubi
25.1.2005 07:58:56   0.0.0.xxx 3839
Souhlasím na 100%. Bavil jsem se přenáramně. :-))) Už se těším na další díly PC šťourala.
2.2.2005 09:38:47   0.0.0.xxx 3937
s koro jako u nas
11.2.2005 13:15:03   0.0.0.xxx 3736
KDE JSOU DALŠÍ DÍLY!!!?!?
18.8.2005 15:22:58   217.197.157.xxx 3836
Ja myslim, ze akce brutalni! Klidne bych nekdy dojel taky:-D

To s tou jizdou po dalnici mi ae fakt vadi. Takoveho idiota vyhodit z auta a zahodit klicky...
18.8.2005 15:25:16   217.197.157.xxx 3638
Ja myslim, ze akce brutalni! Klidne bych nekdy dojel taky:-D

To s tou jizdou po dalnici mi ae fakt vadi. Takoveho idiota vyhodit z auta a zahodit klicky...

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

0 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.