Hlavní stránka Multimédia Elektronika Harmony Remote 555 - "robotizované" dálkové ovládání
Harmony Remote 555 - "robotizované" dálkové ovládání
autor: Zdeněk Šarman , publikováno 26.9.2007
Harmony Remote 555 -

Společnost Logitech přišla před časem s celou řadou zajímavých univerzálních dálkových ovládání Harmony (DO této řady jsou programovatelná s pomocí PC připojeného k internetu). Harmony Remote 555 s monochromatickým displejem je kousek, na který se podíváme dnes, neboť i když je jednou z levnějších variant, nabízí 99% funkčnosti svých mnohem dražších kolegů.


Univerzální dálkové ovládání Harmony Remote 555 od firmy Logitech se hodí do každé domácnosti, ve které se vyskytuje "víc než malé množství" přístrojů, k jejichž ovládání se používá DO (dálkové ovládání). Právě větší množství různých DO vede jejich majitele ke koupi jednoho univerzálního, se kterým mohou na všechny ostatní zapomenout. Navíc - Harmony Remote 555 kromě všech možných myslitelných ovladačů od TV, CD, DVD a Hi-Fi systémů atd. dokáže nahradit dokonce i ovládání od klimatizace nebo světla.

Harmony Remote 555 - \

Bez Aktivit ani ránu...

Největší "vychytávka" je však jinde - Harmony Remote 555 přistupuje k ovládání přístrojů z jiného úhlu a podporuje tzv. Aktivity (v originále Activities), což vlastně není nic jiného než účelová posloupnost příkazů, které DO dokáže postupně vyslat.

Pokud tedy chcete sledovat DVD, stačí vybrat pouze jedinou aktivitu a ovládání automaticky vykoná všechny potřebné funkce za vás, tedy např. zapne televizi, přepne na příslušný kanál, spustí přehrávání DVD, zapne domácí kino a dokonce je schopen nastavit i zvukový profil, který se má použít.

Harmony Remote 555 - \

Chcete si pustit oblíbené CD? V tom případě Harmony Remote 555 po zvolení přehrávání CD opět zkontroluje ostatní přístroje, ty nepotřebné vypne a u přehrávání CD se nemusíte už o nic jiného starat. Samozřejmě pokud je třeba, dokáže ovládání ovládat i jednotlivé přístroje...

Balení

Harmony Remote 555 je dodáván v zalisované průhledné krabičce a kromě ovládání samotného obsahuje i USB kabel, který je nezbytně nutný k zprovoznění a správnému nastavení funkcí, baterie a samozřejmě software, se kterým ovládání spolupracuje.

Harmony Remote 555 - \

Příslušenství

Kromě samotného ovvládání Harmony Remote 555 je dodáváno i následující příslušenství:

  • USB kabel
  • 4 AAA baterie
  • Software
  • Návod k použití

Harmony Remote 555 - \ 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
219 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 104.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.