Hlavní stránka Multimédia Elektronika Velký přehled IT událostí roku 2010 měsíc po měsíci
Velký přehled IT událostí roku 2010 měsíc po měsíci
autor: Tomáš Šulc , publikováno 31.12.2010
Velký přehled IT událostí roku 2010 měsíc po měsíci

Rok 2010 je za námi a na prahu nového roku 2011 vám přinášíme velký přehled událostí, které se bohudík či bohužel staly. A že toho bylo opravdu hodně. Stačí jen nadhodit témata jako Fermi, konec značky ATI, iPad či FaceBook a je zřejmé, že vzpomínat bude opravdu na co.


Velký přehled IT událostí roku 2010 měsíc po měsíci

Rok 2010 je za námi a už teď na prahu roku nového víme, že na IT události rozhodně nebude chudý. Intel nám představí svoji zbrusu novou architekturu procesorů Sandy Bridge, AMD bude kontrovat Bulldozerem, NVIDIA i AMD pro nás připraví množství grafických karet a s trochou štěstí se dočkáme i vydání počítačových her jako Crysis 2, Diablo 3 nebo Doom 4.

Velký přehled IT událostí roku 2010 měsíc po měsíci

Ještě než se ale naplno pustíme do roku nového, pojďme zavzpomínat na vše podstatné, co přinesl rok předcházející. Připravili jsme pro vás totiž velký přehled všech významnějších událostí, které se minulý rok ve světě IT odehrály a že jich bylo opravdu hodně.

Při čtení článku možná narazíte na to, že s výběrem té či oné události jako hlavní akce měsíce možná nebudete souhlasit. Mějte proto prosím na paměti, že jejich výběr odráží pohled na nejdůležitější události autora a budeme případně rádi, pokud nám do diskuse na konci článku napíšete vlastní názor na dění, jehož jsme byli v uplynulém roce svědky. Stejně tak možná nemusíte souhlasit s ideami a politikou společností Apple stejně jako v životě nechcete být součástí jakékoliv sociální sítě, nelze však popřít, že Apple i Facebook jsou výrazné společnosti, které ovlivňují chování milionů lidí po celém světě.

Velký přehled IT událostí roku 2010 měsíc po měsíci

Nakonec mi ještě v závěru první kapitoly před začátkem samotného čtení dovolte, abych vám jménem celé redakce poděkoval za důvěru projevenou pravidelným čtením našich článků v uplynulém roce a popřál vše nejlepší v Novém roce 2011. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
84 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 38.8Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.