Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Bleskovka : Porovnání herního výkonu ve Windows XP a Windows Vista
Bleskovka : Porovnání herního výkonu ve Windows XP a Windows Vista
autor: Redakce PCT , publikováno 8.3.2007

Také vás zajímá, jak si nový operační systém Microsoftu vede ve hrách a zda se ho vyplatí už nyní zakoupit? Na to se podíváme v našem dnešním článku, kde jsme otestovali několik nejoblíbenějších her pod systémy Windows Vista a Windows XP.


 

Bleskovka : Porovnání herního výkonu ve Windows XP a Windows Vista

 

Před několika málo dny byl i v našich končinách na trh uveden plně lokalizovaný systém Windows Vista. A vzhledem k celosvětové obrovské prodejnosti tohoto operačního systému nás jeho masivní nástup zřejmě čeká dříve, než jsme všichni čekali. Článků obecně hodnotící funkce a rozdíly oproti starším systémům jsou na českém internetu stovky, avšak ani jeden se ještě nezabýval tím, co bude zajímat velký podíl našich čtenářů - jak je na tom systém Vista po stránce podpory a běhu dnešních her.

Náš test si v žádném případě neklade za cíl být komplexní ale spíše orientační, z jasného důvodu - ovladače systému Vista se každým dnem zlepšují a co platí dnes za týden nemusí být vůbec pravda. Berte proto dnešní článek jako představení a uvedení do problematiky hraní ve Windows Vista, k tomuto tématu se budeme jistě mnohokráte vracet. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
725 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 312.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.