Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018
Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018
autor: Lucie Jiříková , publikováno 26.9.2018
Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018

Po nudné letní sezóně provázené horky k zalknutí nebývale rychle udeřil podzim, ať už co se týče nepříjemného lezavého počasí, nebo i z pohledu zvýšené vydavatelské a vývojářské aktivity a velkého počtu vydávaných her her. Abyste o nic nepřišli, přinášíme vám přehled těch nejlepších her s oficiálním datem vydání ještě letos na podzim.


Tohle léto bylo z pohledu hráčů jedním z nejhorších období vůbec. Trápily nás extrémně vysoké teploty, při nichž člověk nemyslí na nic jiného než na koupání (pokud nemá doma klimatizaci), což bylo navíc podloženo velkým nedostatkem zajímavých nových her.

Když budu brát pouze dva prázdninové měsíce, z mého pohledu vůbec nejzábavnější byla budovatelská strategie Two Point Hospital. Jenže ta vyšla až na přelomu srpna a září, takže by se k prázdninovým hrám ani nemusela počítat. Vedle této strategie vyšlo i několik dalších poměrně zajímavých her, ale žádná z nich prostě nebyla úplná „bomba“.

Naštěstí teď vstupujeme do vůbec nejlepšího období roku. Valí se na nás pěkná řádka skvělých her, takže je na čase udělat si v nich přehled. Seznam toho nejlepšího, co byste rozhodně neměli vynechat, najdete na následujících řádkách.

Life is Strange 2

Nejočekávanější hry pro PC na podzim 2018

Pokračování akční adventury Life is Strange sice má nové hrdiny, ale rysy původní hry bychom v ní měli najít zcela bez problémů. Středobodem tohoto dobrodružství je útěk dvou bratrů před policií, přičemž jeden z nich schovává své nadpřirozené schopnosti. Vedlejší linka však bude zaměřená i na mnohem obyčejnější věci, jako je třeba dospívání obou chlapců, nebo budování vztahu mezi nimi.

Life is Strange 2 je epizodická adventura, jejíž první díl vyjde už zítra. Ale ještě než se do hry pustíte, doporučuji vám zahrát si Awesome Adventure of Captain Spirit, což je jakýsi zdarma distribuovaný předskokan tohoto dobrodružství, který by vás měl na Life is Strange patřičně naladit. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.