Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Vyhlášení soutěže s Trust o balíček s Far Cry 5 a o další ceny
Vyhlášení soutěže s Trust o balíček s Far Cry 5 a o další ceny
autor: Redakce PCT , publikováno 27.4.2018
Seznam kapitol
1. O co jsme soutěžili?
2. Odpovědi na soutěžní otázky a výherci
Vyhlášení soutěže s Trust o balíček s Far Cry 5 a o další ceny

Ve spolupráci s Trust jsme pro vás přichystali soutěž o jeden z balíčků, které společnost připravila k vydání Far Cry 5 sestávajícího z herní myši, headsetu, podložky s motivem hry a plné verze Far Cry 5 standard edtion. A mohli jste vyhrát i dvojici herních gamepadů. Jaké byly správné odpovědi na dvojici soutěžních otázek a kdo vyhrál?


Společnost Trust je známým výrobcem periferií a příslušenství k počítačům, notebookům, herním konzolím, tabletům, mobilům, televizorům či pro chytrou domácnost. V současnosti má v sortimentu více než 800 produktů.

U příležitosti vydání Far Cry 5 připravil Trust několik tematických balíčků. V nich dostanete spolu s produkty i plnou verzi Far Cry 5 a v těch obsahujících myš i podložku s motivem Far Cry 5 z limitované edice. V našem regionu je v prodeji tato trojice:

Vyhlášení soutěže s Trust o balíček s Far Cry 5 a o další cenyVyhlášení soutěže s Trust o balíček s Far Cry 5 a o další cenyVyhlášení soutěže s Trust o balíček s Far Cry 5 a o další ceny

Ve spolupráci se společností Trust jsme pro vás připravili soutěž o jeden z balíčků a další dvě ceny. Připomeneme si je a na další straně se podíváme na správné odpovědi

1. cena: Trust GXT Gaming Bundle 3-in-1 Including Far Cry 5

Hráčský balíček tři v jednom sestává z headsetu GXT 344 Creon Gaming Headest, herní myši GXT 188 Laban RGB Mouse a herní podložky s motivem Far Cry 5 spolu s kupónem na standardní edici Far Cry 5 (hru lze aktivovat až do 1. 12. 2018)

Vyhlášení soutěže s Trust o balíček s Far Cry 5 a o další ceny

 

2. cena: Trust GXT 590 Bosi Bluetooth Gamepad

Bezdrátový gamepad GXT 590 Bosi komunikující přes Bluetooth nabízí 13 tlačítek, dva triggery citlivé na tlak, dva analogové joysticky a 8cestný D-pad. Nabízí i možnost usazení mobilního telefonu do vyklápěcího držáku.

Vyhlášení soutěže s Trust o balíček s Far Cry 5 a o další cenyVyhlášení soutěže s Trust o balíček s Far Cry 5 a o další ceny

3. cena: Trust GXT 560 Nomad Gamepad

Drátový gamepad GXT 560 Nomad má 12 tlačítek, dva analogové joysticky a osmicestný D-pad a dva z triggerů s podporou analogu na konzolích. Má pogumované boky pro pevnější úchop a je vybavený vibrační odezvou. Připojíte jej pomocí 2m kabelu a podporuje X-Input i Direct Input.

Vyhlášení soutěže s Trust o balíček s Far Cry 5 a o další cenyVyhlášení soutěže s Trust o balíček s Far Cry 5 a o další ceny

  
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.