Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Blesková soutěž s Mironetem o Asus ROG Front Base
Blesková soutěž s Mironetem o Asus ROG Front Base
autor: Redakce PCT , publikováno 2.3.2018
Seznam kapitol
1. O co soutěžíme?
2. Soutěžní otázky
3. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Blesková soutěž s Mironetem o Asus ROG Front Base

Na příští týden pro vás ve spolupráci s Mironetem připravujeme test brutální sestavy s dvojicí špičkových procesorů AMD Epyc 7501, 256 GB paměti a rychlým SSD. Proto jsme pro vás připravili i rychlou čtenářskou soutěž o čelní panel Asus ROG Front Base a poukazy na nákup v e-shopu www.mironet.cz.


Na příští týden pro vás připravujeme unikátní recenzi výkonné sestavy s dvojicí špičkových procesorů AMD Epyc 7501 – každý z nich má 32 jader a zvládá 64 programových vláken souběžně. Asi si dokážete představit, jak rychle taková sestava vysype render v Cinebenchi R15, když na něm po spuštění vyskočí místo obvyklých čtyř nebo osmi čtverců rovnou 128 titěrných čtverečků.

Blesková soutěž s Mironetem o Asus ROG Front Base

Sestavu nám do testu zapůjčila společnost Mironet specializovaná na prodej, servis a služeb týkajících se IT technologií. A při té příležitosti jsme pro vás připravili čtenářskou soutěž... ne, bohužel ne o tuto sestavu, ale o pár „drobnějších“ cen.

Sestavy se bude přesto týkat; zkuste uhodnout výsledné skóre sestavy ve vícevláknovém benchmarku Cinebench R15 (64C/128T), které nám vyšlo u sestavy s dvojicí procesorů AMD Epyc 7501, základní deskou SuperMicro H11DSi a pamětmi Samsung 32 GB ECC DDR4-2400 MHz.

Na soutěžní otázky můžete odpovídat na následující straně.

Jestliže se chcete soutěže zúčastnit, odpovídejte rychle: soutěž uzavřeme spolu s vydáním článku začátkem příštího týdne. Soutěžící, kteří budou nejblíže správné hodnotě, si rozdělí následující ceny:

1. cena

První cenou je čelní panel Asus ROG Front Base pro monitoring a přetaktování určený pro základní desky společnosti Asus vybavené portem ROG Extension (ROG_EXT).

Blesková soutěž s Mironetem o Asus ROG Front Base

Panel určený do prostoru dvou 5,25" externích pozic pro mechaniky nabízí 4" displej, velký ovládací volič, s nímž můžete měnit třeba nastavení regulace ventilátorů či hlasitost zvuku, tlačítky pro rychlé přetaktování nebo skrytí spuštěných aplikací, dvojici čelních audio konektorů připojených odstíněným kabelem pro minimální rušení a port USB s podporou rychlého dobíjení připojených zařízení i v době, kdy je počítač vypnutý.

Blesková soutěž s Mironetem o Asus ROG Front BaseBlesková soutěž s Mironetem o Asus ROG Front Base

2. a 3. cena

Pro druhého a třetího výherce jsou připravené dvě poukázky na nákup na e-shopu společnosti Mironet na adrese www.mironet.cz v hodnotě 500 Kč.

Blesková soutěž s Mironetem o Asus ROG Front Base 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.