Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Star Wars Battlefront II: Reparát z pera Electronic Arts
Star Wars Battlefront II: Reparát z pera Electronic Arts
autor: Lucie Jiříková , publikováno 21.11.2017
Star Wars Battlefront II: Reparát z pera Electronic Arts

Když se EA před pár lety stalo držitelem licence na hry Star Wars, čekali jsme velké věci. Dosud jsme si ale mohli zahrát jen multiplayerovou hru, která se i přes svůj velký komerční úspěch kvalitativně zařadila spíše k průměru. Teď mají tvůrci šanci na reparát. Přibyla povedená hra pro jednoho hráče, ale multiplayer vás možná bude štvát.


Zavděčit se věrným fanouškům filmů a seriálů je obecně dost těžké, ale v některých případech lze vypozorovat výjimky. Týká se to třeba filmové série Star Wars, která je i přes svůj velký komerční potenciál ve hrách dost často přehlížena. A nic na tom nezměnil ani fakt, že herní licence Star Wars přibližně před čtyřmi roky přešla na společnost EA, která na trhu plní roli největšího žraloka.

Jedinou hrou v univerzu Star Wars byla donedávna Star Wars Battlefront, dva roky stará multiplayerovka, která sice byla opravdu moc pěkná, ale herně zrovna nezaujala. Jako by ji tvůrci spíchli horkou jehlou na koleni podle nemastné-neslané šablony.

Zajímavé je, že přes slabší přidanou hodnotu se ze Star Wars Battlefront stal prodejní trhák. Značka na přebalu hry prostě dokáže zaujmout davy bez ohledu na případné chyby či nedodělky. Alespoň napoprvé.

Star Wars Battlefront II: Reparát z pera Electronic Arts

Některé obrázky ze Star Wars: Battlefront II si můžete splést s fotkou.

Po zkušenostech se Star Wars Battlefront jsou ovšem hráči mnohem obezřetnější, společně se Star Wars Battlefront II se proto od EA čeká diametrální zlepšení. Jak Star Wars Battlefront II obstála v konkurenci například nedávno vydané FPS hry Call of Duty: WWII, si povíme v této recenzi.

Star Wars Battlefront II: Reparát z pera Electronic Arts 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
76 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 11.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.