Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Vyhlášení soutěže o lístky na Intel Extreme Masters
Vyhlášení soutěže o lístky na Intel Extreme Masters
autor: Redakce PCT , publikováno 26.2.2016
Seznam kapitol
1. Soutěž s Intelem
2. Odpovědi na soutěžní otázky a kdo vyhrál
Vyhlášení soutěže o lístky na Intel Extreme Masters

Plánujete, že za čtrnáct dní vyrazíte na světový šampionát PC her Intel Extreme Masters v polských Katovicích? Ve spolupráci s Intelem jsme o vás připravili soutěž o vstupenky. Stačílo odpovědět na dvě jednoduché soutěžní otázky. Jaké měly být správné odpovědi a kdo z vás odhadl výsledek nejlépe?


Intel Extreme Masters

Ve spolupráci se společností Intel jsme pro vás připravili soutěž o lístky na světový šampionát PC her Intel Extreme Masters v polských Katovicích, který probíhá ve dnech 4.–6. března 2016.

Vyhlášení soutěže o lístky na Intel Extreme Masters

Intel Extreme Masters (IEM) je sérií mezinárodních turnajů v elektronických sportech, organizovanou pod záštitou organizace ESL a sponzorovanou společností Intel. Nejlepší hráči světa v ní mají možnost navzájem změřit své síly ve hrách League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft II a v doprovodných turnajích i ve hře Hearthstone: Heroes of Warcraft. Finálová utkání budou také streamována online.

Pokud patříte k těm, kteří se do Katovic chystají, měli jste v naší soutěži příležitost získat zdarma 1+1 lístek Eary Entrance Pass.

Vyhlášení soutěže o lístky na Intel Extreme Masters 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.