Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Just Cause 3: šílená, ale prázdná jízda s technickými problémy
Just Cause 3: šílená, ale prázdná jízda s technickými problémy
autor: Lucie Jiříková , publikováno 7.12.2015
Just Cause 3: šílená, ale prázdná jízda s technickými problémy

Po videoherní adaptaci Šíleného Maxe, která vyšla před několika týdny, se Avalanche Studios konečně naplno pustili do dokončovacích prací na své vlastní hře Just Cause 3. Tu s velkou pompou vydali před několika dny, první hráči z ní však nebyli zrovna moc nadšeni. V této recenzi si povíme, jak na tom Just Cause 3 skutečně je a co jí hráči vyčítají nejvíce.


Videoherní adaptace Mad Maxe, kterou nám Avalanche Studios ve spolupráci s vydavatelským domem Warner Bros. přinesli před několika týdny. Hra to byla poměrně solidní, ale nevyhnula se zřejmé recyklaci obsahu. Původní nadšení z všudypřítomné šílenosti tak vystřídala nuda a nakonec i znechucení (více v recenzi).

Proto jsme netrpělivě čekali, zdali Avalanche Studios aspoň při tvorbě svého vlastního dítěte zabere a konečně nám přinesou do detailů zvládnutou hru, na kterou jsme se těšili už v případě Mad Maxe. Otazník nad kvalitou Just Cause 3 byl přitom poměrně veliký, neboť trailery hýřily šílenostmi, které časem začaly až nudit. Člověk je zkrátka tou šíleností už tak nějak přejedený.

Nyní jsme ovšem Just Cause 3 dostali do ruky, takže nad hrou konečně můžeme vynést verdikt. Takže jaká Just Cause 3 je?

Just Cause 3: šílená, ale prázdná jízda s technickými problémy

Asi vám neušlo, že mezi vývojáři a herními vydavateli se v poslední době rozmohl nešvar vydávat hry ve verzi pro PC nedostatečně optimalizované. Také Avalanche Studios se do této nově vzniknuvší kasty zařadili, takže Just Cause 3 budu hodnotit ve dvou samostatných částích – herní a technické. Jak asi tušíte, jsou to protiklady, i když ne až tak zřetelné. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
52 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.