Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Blesková soutěž o lístky na Intel Extreme Masters
Blesková soutěž o lístky na Intel Extreme Masters
autor: Redakce PCT , publikováno 20.2.2015
Seznam kapitol
1. O co soutěžíme?
2. Soutěžní otázky
3. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Blesková soutěž o lístky na Intel Extreme Masters

Plánujete, že vyrazíte na světový šampionát PC her Intel Extreme Masters v polských Katovicích? Ve spolupráci s Intelem jsme o vás připravili soutěž o lístky na předčasný vstup, které vám účast zpříjemní. Stačí odpovědět na jednu či dvě jednoduché soutěžní otázky a vyhrát. Odpovídejte rychle, SOUTĚŽ KONČÍ UŽ V ÚTERÝ!


Ve spolupráci se společností Intel jsme pro vás připravili soutěž o lístky na světový šampionát PC her Intel Extreme Masters v polských Katovicích, který probíhá ve dnech 13.–15. března 2015. Jak to na šampionátu v Polsku vypadalo minule, se můžete podívat v naší loňské reportáži a videu z akce Intel Extreme Masters 2014.

Blesková soutěž o lístky na Intel Extreme Masters

Pro každou z prvních dvou cen máme tentokrát samostatnou otázku i formulář. Zúčastnit se můžete v obou, v soutěži o druhou cenu ale, prosím, odpovídejte pouze v případě, že máte zájem i o lístky bez zajištěné dopravy. Součástí první ceny je totiž i přeprava do Katovic z některého ze tří míst na trase Praha – Brno – Ostrava. Podrobnosti už si výherci domluví přímo s Intelem.

1. cena

Dva třídenní lístky na celé IEM ve dnech 13.–15. března 2015 pro výherce a kamaráda + cesta do Katovic autobusem plným celebrit herní a Youtube scény (Trasa Praha – Brno – Ostrava – zde je možné domluvit vyzvednutí).

Součástí výhry není ubytování! Výhra pouze pro zájemce starší 18 let.

2. cena

Tři výherci získají dva jednodenní EXKLUZIVNÍ lístky EARLY PASS = vstup o hodinu dříve než běžná veřejnost. (dva jednodenní lístky = buď výherce a kamarád na jeden den, nebo výherce na dva dny)

Součástí výhry není doprava ani ubytování!

3. cena

Pro některého z účastníků obou máme ještě cenu útěchy v podobě čepice a šňůrky na krk od Intelu.

Blesková soutěž o lístky na Intel Extreme Masters

Znění soutěžních otázek najdete na následující straně. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.