Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Velký výběr čteček elektronických knih pod stromeček
Velký výběr čteček elektronických knih pod stromeček
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 17.12.2014
Velký výběr čteček elektronických knih pod stromeček

Pokud vám ještě zbývá shánět pro někoho dárky a nevíte si rady, může se dnešní srovnání hodit právě vám. V tomto přehledu se podíváme na zajímavé čtečky elektronických knih, které můžete koupit v našich obchodech a dáme vám tipy z různých cenových kategorií, z nichž si jistě vybere každý.


Většina čokolády v adventních kalendářích už je snědená a to znamená, že na shánění dárků už moc času nezbývá. Pokud patříte mezi ty, kteří chtějí udělat radost svým blízkým nebo sami sobě a nevědí, co pořídit, máme pro vás inspiraci na dárek, který potěší každého, kdo aspoň občas něco rád čte.

Připravili jsme pro vás velký výběr z čteček elektronických knih v různých cenových kategoriích a porovnali jejich parametry a zkušenosti uživatelů. To by vám mohlo výrazně usnadnit a hlavně urychlit rozhodování.

Velký výběr čteček elektronických knih pod stromeček

Než se ale vrhneme k samotnému porovnání, dovolte mi říct několik slov o historii čteček elektronických a elektronického inkoustu, který tzv. eReadery využívají a jaké mají výhody třeba oproti populárním tabletům.

Pro ty, kteří o čtečkách nevědí vůbec nic, nebo se s nimi ještě neměli šanci setkat, připomeneme také, jaké jsou jejich silné stránky i co vlastně čtečky elektronických knih umí. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
37 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 12.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.