Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Borderlands: Pre-Sequel! – chuťovka z časů předminulých
Borderlands: Pre-Sequel! – chuťovka z časů předminulých
autor: Pavel Urbánek , publikováno 4.11.2014
Borderlands: Pre-Sequel! – chuťovka z časů předminulých

Patříte mezi fanoušky komiskově laděného Borderlands? Potom nesmíte Pre-Sequel! vynechat. Dozvíte se, co předcházelo předcházejícímu dílu. Nové postavy, nové lokace, adrenalinové souboje ve snížené gravitaci s nedostatkem kyslíku a hlavně hodný „Handsome Jack“ jsou zárukou zábavy na desítky hodin.


Už je to nějaký ten rok, co vyšlo pokračování série Borderlands s číslovkou 2. Hráči se tehdy dočkali proti prvnímu dílu zlepšení především grafické stránky, ale i fyziky. Hra se stala celkem oblíbenou a to nejen díky své specifické komiksové grafice, ale hlavně kvůli důmyslnému hernímu systému, slušnému příběhu a zvláštní atmosféře. Vše drželo hráče u hry desítky hodin, což je u primárně single player her spíše výjimkou.

Borderlands: Pre-Sequel! – chuťovka z časů předminulých

Nyní přichází „předpokračování“ druhého dílu nazvané Borderlands: Pre-Sequel! - název hodný bláznivého charakteru hry. A co to vlastně je? Je to datadisk? Nebo jen nějaké DLC? A nebo je to samostatná hra? Třetí možnost je správně. Pre-Sequel je nezávislý na předchozím BL2. Společné charakteristiky jsou především herní engine, grafika a dějová linie.

Borderlands: Pre-Sequel! – chuťovka z časů předminulých

Fanoušci série se teď určitě ptají, zda se dočkají mnoha novinek, jestli jsou to změny k lepšímu nebo k horšímu – jinými slovy, na co všechno se mají těšit. Dominantní prvky, které přibyly do hry, jsou měsíční prostředí se vším všudy, tedy vlastně bez vzduchu a bez gravitace (respektive s malou gravitací). Díky těmto novinkám se dostalo i na další herní mechanismy – kyslíkové boostery a „vzdušné“ souboje. Jde tedy opravdu o plnohodnotné pokračování BL2?  
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
30 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 11.8Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.