Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Soutěž s filmem Souboj Titánů ve 3D o zajímavé ceny
Soutěž s filmem Souboj Titánů ve 3D o zajímavé ceny
autor: Václav Vlček , publikováno 12.4.2010
Seznam kapitol
1. Souboj Titánů ve 3D
2. Pravidla soutěže k filmu Souboj Titánů
Soutěž s filmem Souboj Titánů ve 3D o zajímavé ceny

Pokud máte rádi řecké pověsti, určitě už netrpělivě očekáváte nový snímek Souboj Titánů. Pro naše čtenáře jsme připravili zajímavou soutěž, ve které můžete soutěžit o lístky na 3D verzi filmu a další pěkné ceny. Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky s trochou štěstí už můžete za týden vyrazit do kina!


Premiéra v ČR 15. dubna 2010

Režie: Louis Leterrier Herci: Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Mads Mikkelsen, Jason Flemyng, Alexa Davalos, Izabella Miko, Danny Huston, Nicholas Hoult

Soutěž s filmem Souboj Titánů ve 3D o zajímavé ceny

Ve filmu „Souboj Titánů” staví boj o moc muže proti králům a krále proti bohům. Boj mezi bohy samotnými může zničit celý svět. Perseus (Sam Worthington) – syn boha vychovávaný člověkem – neuspěje v záchraně své rodiny před Hadem (Ralph Fiennes), pomstychtivým bohem podsvětí. Když už nemá co ztratit, rozhodne se pro nebezpečnou misi, jejímž cílem je zničit Hada dřív, než se jemu podaří zničit Dia (Liam Neeson) a rozpoutat peklo na zemi.

Více o filmu na www.souboj-titanu.cz

INSTINKT ve spolupráci s Warner Bros. Pictures Vám přinášejí soutěž s filmem SOUBOJ TITÁNŮ ve 3D !

Soutěž s filmem Souboj Titánů ve 3D o zajímavé ceny

Soutěžte o vstupenky a báječné ceny k filmu Souboj Titánů! Stačí správně vyplnit odpovědi na 2 soutěžní otázky. Soutěž probíhá do neděle 18. dubna 2010.

Pro tři z Vás je připravený speciální balíček k filmu Souboj Titánů. V každém balíčku naleznete:

  • 2 volné vstupenky na film Souboj Titánů ve 3D
  • hnědou kšiltovku Souboj Titánů
  • filmovou černou mikinu s kapucí
  • DVD původního filmu Souboj Titánů
  • iPhone skin s motivem filmu Souboj Titánů
Soutěž s filmem Souboj Titánů ve 3D o zajímavé cenySoutěž s filmem Souboj Titánů ve 3D o zajímavé cenySoutěž s filmem Souboj Titánů ve 3D o zajímavé cenySoutěž s filmem Souboj Titánů ve 3D o zajímavé ceny
Pro zvětšení klikněte
 

Výherci budou vybráni redakcí a kontaktováni nejpozději v úterý 20. dubna 2010. Výhry si budou moci výherci vyzvednout dle dohody na recepci společnosti Mediacop, Panská 7, Praha 1, nebo budou zaslány na adresu výherce. Výherci budou kontaktováni přes zaslaný email a pokud neodpoví do tří dnů, ztrácí nárok na výhru.


 
 Soutěž Souboj Titánů ve 3D
Ve filmu SOUBOJ TITÁNŮ ztvárnil tento australský herec, kterého jsme mohli vidět ve filmech „Avatar“ nebo „Terminator Salvation“, roli Persea, jehož otcem je sám Zeus. Jak se herec jmenuje?

Sam Worthington
Liam Neeson
Ralph Fiennes

Ve filmu SOUBOJ TITÁNŮ hraje Alexa Davalos roli princezny, jež je odsouzena k smrti, pokud Perseus neuspěje. Jak se princezna jmenuje?
Persefona
Andromeda
Afrodita


 


 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
17 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 6.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.