Novinky

23.2.2020

Xiaomi Mi Smart Compact Projector je nový přenosný Full HD projektor

Společnost Xiaomi oznámila, že na českém trhu začala nabízet kompaktní HD projektor Mi Smart Compact Projector, který je díky svým minimálním rozměrům i hmotnosti velmi snadno přenosný. Snadno si ho tak můžete vzít na pracovní jednání nebo na dovolenou k moři.

Obsah si na projektoru bez problémů pustíte ve Full HD rozlišení (1080p) a velikost úhlopříčky obrazovky lze operativně zvětšovat od 60 do 120 palců. Dle výrobce je navíc projekční plocha efektivní už od vzdálenosti 1,2 metru, takže v místnosti, kde se chystáte promítat, ani nemusíte mít tolik prostoru.

Projektor nabízí pevnou ohniskovou vzdálenost s automatickým ostřením a korekcí zkreslení, což usnadňuje jeho nastavení. Zdroj světla je typu LED se svítivostí 500 ANSI lumenů. Xiaomi Mi Smart Compact Projector je vybaven operačním systémem Android TV, který nabízí dostatečně bohatý obsah a všechny důležité aplikace a služby, jako třeba virtuálního asistenta Google Assistant. Toho snadno aktivujete kliknutím na tlačítko na dálkovém ovladači, jenž je součástí balení.

Xiaomi HD projektor nabízí integrované úložiště velikosti 16 GB. Pokud by vám byla tato kapacita vnitřního úložiště málo, potom můžete projektor snadno spárovat s externím zdrojovým zařízením (smartphonem, tabletem či počítačem) prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth či vstupních portů USB 2.0 nebo HDMI. Kromě výše uvedeného podporuje zařízení ještě dvoupásmovou technologii Wi-Fi (2,4 GHz/5 GHz) a nabízí i výstupní 3,5mm jack, například pro připojení externích reproduktorů či sluchátek. Reproduktory má však i samotný projektor – zabírají jeho přední plochu a nabízejí výkon 2 × 5 wattů. Zásadním prvkem projektoru je nicméně jeho kompaktní a lehké tělo, jeho rozměry činí jen 115 × 150 × 150 mm a hmotnost 1,3 kilogramu.

Cena a dostupnost

Přenosný projektor Xiaomi Mi Smart Compact Projector zakoupíte za cenu 15 490 Kč.

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5 komentářů: 0

Bylo oznámeno pokračování závodní hry Dangerous Driving

Vývojáři ze studia Three Fields Entertainment oznámili pokračování arkádových závodů Dangerous Drivinge, které silně připomínají první díly série Burnout. Dočkat bychom se na konci letošního roku. Dvojka nabídne otevřený svět namísto izolovaných uzavřených tratí, zanechá si ale důraz na destrukci.

Nebude chybět podpora online klání a nově také populárního split-screen multiplayeru, ale v dynamickém světě budete proti AI protivníkům moci závodit i sami. „Hráči si v otevřeném prostředí mohou vybrat, jak chtějí závodit,“ slibují vývojáři.

Dangerous Driving 2 vyjde stejně jako první Dangerous Driving na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One, ke kterým se nově přidá i Nintendo Switch. Do obchodů hra dorazí během zimy, tedy ještě před koncem roku. Prvních obrázků a videí se dočkáme ale mnohem dříve, snad už během následujících dnů či týdnů. Níže se zatím můžete podívat na trailer k jedničce.

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1 komentářů: 0

Western Digital vyvinul velmi rychlé paměti pro smartphony

Společnost Western Digital představila novou paměť typu UFS (Universal Flash Storage) pro mobilní zařízení, která podporuje standardy JEDEC a UFS 3.1 a přináší funkci Write Booster. WD je tak mezi prvními v odvětví, kdo poskytne komerční úložiště optimalizované pro aplikace a možnosti standardu UFS 3.1 5G.

Paměťové flash čipy Western Digital iNAND MC EU521 by měly umožnit výrobcům a vývojářům mobilních zřízení využít plně výhod širokopásmového rozraní UFS 3.1 (4/2) a také technologii SLC (single-level cell) NAND při načítání do mezipaměti. Rychlost sekvenčního zápisu u nových čipů dosahuje až 800 MB/s. Stahování souborů ve formátu 4K a 8K, přesouvání velkých souborů z cloudových úložišť nebo hraní nejnáročnějších her tak nebude představovat žádný problém. Paměťové moduly iNAND EU521 budou dostupné od března tohoto roku v kapacitách 128 GB a 256 GB.

„Chytré telefony nyní vyžadují vyšší výkon a vyšší ukládací kapacity. Stávají se z nich čím dál častěji primární zařízení pro veškeré aktivity od streamování videa, přehrávání hudby, hraní her a fotografování až po bezhotovostní platby nebo využívání mapových aplikací,“ řekl Huibert Verhoeven, viceprezident a generální manažer společnosti Western Digital pro segment Automotive, Mobile a Emerging business, a dodal: „Načítání do mezipaměti pomocí SLC a funkce Write Booster u pamětí iNAND EU521 představují několik klíčových výkonnostních vylepšení, které ve spojení s 5G sítí poskytnou například rychlejší streamování filmů, tak rychlé, jako nikdy před tím.“

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5 komentářů: 0

HTC představilo VR headsety Cosmos Elite, Cosmos Play a Cosmos XR

U žádné z novinek nechybí špičkový obraz s rozlišením 2 880 × 1700 px a obnovovací frekvencí 90 Hz, kvalitní stereo sluchátka a praktický odklopný design. Samozřejmostí je i plnohodnotné nastavení IPD (interpupillary distance), které umožňuje vyladit vzdálenost čoček tak, aby odpovídala vzdálenosti očí, nebo podpora bezdrátového adaptéru Vive Wireless.

Pro nejnáročnější uživatele je určen Vive Cosmos Elite s čelním panelem External Tracking Faceplate. Ten kombinujet inside-out tracking se sledováním pohybu pomocí základnových stanic. Nadšenci pro virtuální realitu tak od něj mohou čekat nekompromisní zážitky za jakýchkoliv okolností a také kompatibilitu s veškerým příslušenstvím systému Steam VR.

Prodej Vive Cosmos Elite se základnovými stanicemi a ovladači bude zahájen v průběhu prvního čtvrtletí roku 2020 za cenu 25 599 Kč. Ve druhém čtvrtletí pak bude dostupný i samostatný čelní modul External Tracking Faceplate, jako příslušenství pro původní Vive Cosmos, s cenou 5 559 Kč. Předobjednávky HTC Vive Elite budou u vybraných partnerů dostupné od 4. března.

Vive Cosmos XR láká na průhledové kamery s vysokým rozlišením a zorným polem širokým až 100 stupňů. Tento model bude blíže představen v rámci březnové konference GDC a v průběhu druhého čtvrtletí roku 2020 bude zpřístupněn vývojářům. Cenově nejdostupnější Vive Cosmos Play pak otevře dveře do virtuálních světů novým uživatelům. Pro sledování pohybu využívá inside-out technologie založené na čtveřici rychlých kamer. Zároveň zachovává veškeré atributy prémiového VR, které jsou společné pro všechny headsety Vive Cosmos. Nechybí tedy špičkové zobrazovače, optika, sluchátka i odklopná konstrukce a modularita, která umožňuje jeho vylepšení v budoucnosti. O ceně a dostupnosti Vive Cosmos Play bude výrobce informovat v následujících měsících.

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5 komentářů: 0
22.2.2020

Na Galaxy S20 si užijete 120Hz frekvenci i v nejvyšším rozlišení

Kromě špičkového fotoaparátu je jednou z největších novinek u letošní řady chytrých telefonů Galaxy S20 zvýšená obnovovací frekvence, kterou si uživatel může snadno kdykoliv aktivovat. V základním nastavení displej běží na 60 Hz, ale na výběr je i hodnota 120 Hz, která přináší viditelně plynulejší posuny v prostředí a také rychlejší překreslování obrazu ve hrách. Problémem je, že při volbě 2K rozlišení 120Hz volba mizí a zůstává pouze 60 Hz. Samsung zvolil toto řešení, aby zamezil nadměrnému vybíjení baterie. Situace se ale do budoucna změní. Informují o tom hned dva na sobě nezávislé zdroje.

Jedním z nich je informátor Max Weinbach, který tvrdí, že Samsung připravuje softwarovou aktualizaci, která majitelům S20, 20+ a S20 Ultra dovolí zvolit vyšší obnovovací frekvenci obrazovky (120 Hz) i při nejvyšším podporovaném rozlišení, tedy 3 200 × 1 440 pixelů (QHD+). Update by mohl dorazit někdy během následujících tří měsíců. Na příchod aktualizace upozornil i další známý leaker IceUniverse.

120Hz obnovovací frekvence při nejvyšším možném rozlišení displeje bude samozřejmě více „ždímat“ baterii, ale to už bude věcí každého uživatele, jakou frekvenci při jakém rozlišení nakonec zvolí.

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2 komentářů: 0

Huawei podepsal celosvětově 91 smluv na 5G sítě, více než polovinu v Evropě

Z celkového počtu 91 kontraktů celosvětově jich je 47 s partnery v Evropě, 27 smluv je s operátory z Asie a 17 jsou ostatní země světa. Rozpočet 5G Partner Innovation Programu na příštích pět let bude 20 milionů dolarů. Iniciativa je součástí snahy Huawei podpořit inovace v 5G a urychlit komerční úspěch této technologie.

Ohledně působení operátorů v éře nových technologií 5G Ryan Ding, výkonný ředitel a CEO v divizi Carrier Business Group, upozornil na schopnost účtovat uživatelům služby na základě více metrik včetně objemu dat, latence, šíře pásma a počtu připojených zařízení. Tím je umožněna monetizace 5G. „Soutěž je v případě 4G založená pouze na cenové válce o tarify,“ řekl Ding a dodal: „V 5G mohou operátoři rozlišovat podle nových metrik.“

Huawei se chlubí, že jeho 5G síť zahrnuje celou škálu produktových řešení od zjednodušené sítě pro rádiový přístup (RAN) přes inteligentní síť IP, síť s mimořádně vysokým širokopásmovým připojením, až po zelená připojení a služby 5G typu end-to-end na základě umělé inteligence. „Neustále investujeme do oblastí, jako jsou základní teorie, materiály a algoritmy, které nám umožňují vyvinout nejlepší řešení pro náš obor a pomoci operátorům dosáhnout komerčního úspěchu 5G.“

Huawei na speciální akci v Londýně představil mimo jiné i sérii modulů pro podniky a koncové uživatele, které jsou založeny na pre-modulu od dceřiné společnosti pro vývoj a výrobu čipových sad HiSilicon. Úlohou těchto modulů je urychlení širokého zavedení 5G napříč obory. Na uživatelské úrovni se jedná o moduly zahrnující rozšířenou a virtuální realitu. Zařízení s těmito vlastnosti v segmentu chytrých hodinek a náramků mají být k dispozici na trhu již příští měsíc.

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2 komentářů: 0
21.2.2020

Samsung zahajuje prodej ohebného smartphonu Galaxy Z Flip na českém trhu

Společnost Samsung zahajuje prodej nejnovějšího ohebného smartphonu Galaxy Z Flip na českém trhu. Novinka je dostupná ve dvou barevných variantách (černé Mirror Black a fialové Mirror Purple) za 38 990 Kč. Stylový mobil lze zakoupit ve značkových prodejnách výrobce, e-shopu Samsung a u jeho obchodních partnerů.

Kupující se v případě koupi Galaxy Z Flip distribuovaného v ČR společností Samsung Electronics Czech and Slovak nemusí bát náhodného mechanického poškození telefonu ani náhodného poškození vnikem kapaliny, například prasknutí displeje. Součástí kupní ceny telefonu je totiž roční pojištění, díky kterému má zákazník nárok na jednu pojistnou událost se spoluúčastí pouze 2 799 Kč. Bližší informace o způsobu aktivace pojištění a jeho podmínkách zákazník nalezne na oficiální webové stránce.

Galaxy Z Flip se vedle displeje technologie Dynamic AMOLED s úhlopříčkou 6,7 palce a netradičním rozlišením 2 636 × 1 080 pixelů chlubí také procesorem Snapdragon 855+, 8 GB RAM či 256GB úložištěm typu UFS 3.0 (bez možnosti dalšího navýšení prostřednictvím paměťových karet).

Mobil má dva displeje, ten sekundární se nachází se na vnější straně „víka“. Jedná se o dotykový Super AMOLED displej s úhlopříčkou 1,06 palce a rozlišením 300 × 112 px. Výrobce dle svých slov výrazně zapracovat na provedení pantu. Telefon tak nabízí tzv. Hideaway Hinge se speciálním krytím proti prachu, špíně a jiným částečkám, které škodily Foldům.

Duální fotoaparát s optickou stabilizací, podporou HDR10+ a 4K videa při 60 snímcích za sekundu se nachází v mírně vystupujícím modulu na levé horní straně a zastupuje i funkci selfie kamerky. Akumulátor dostal souhrnnou kapacitou 3 300 mAh a Samsung slibuje celodenní výdrž, jasnou odpoveď dají až testy.

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2 komentářů: 0

Nová střílečka Caliber od Wargamingu začíná cílit na Evropu

Caliber, taktická střílečka hraná z pohledu třetí osoby od společnosti 1C Game Studios a Wargaming, oznámila novou fázi testování v Evropě. Po loňském úspěšném představení na Gamescomu tým vývojářů uvedl, že registrace do uzavřené bety (CBT) je nyní otevřena všem evropským hráčům.

První titul Wargamingu určený pro dospělejší publikum (16+) se zaměřuje především na komunikaci, koordinaci a taktiku. Čtyřčlenné týmy mohou v režimu PvE Spec Ops vyrazit do boje proti speciálním jednotkám ovládaných umělou inteligencí nebo se postavit proti jiným čtyřem silným týmům v PvP. V každém týmu jsou přitom čtyři odlišné charaktery, za které lze bojovat. Hráči mohou vybrat z několika národních speciálních sil (včetně polského GROM, US Navy SEAL a Kommando Spezialkräfte Německa). Pro Caliber představuje přechod k evropskému testování další úspěšný krok ve vývoji titulu a vývojáři jsou potěšeni, že mohou registrací CBT poskytnout příležitost tuto ambiciózní hru podpořit.

„Jsme velmi vděční publiku za skvělé přijetí naší hry v CIS a těšíme se na růst hráčské základny v Evropě. Hru nyní představíme na Intel Extreme Masters Expo v Polsku a začneme s náborem hráčů, kteří se k nám připojí v testech Caliber,“ říká Alex Morozov, marketingový ředitel chystané hry.

„Zajistíme, aby hráči v Evropě dostali co nejvíce obsahu, více jednotek s různých evropských států, více map s příběhem, který by jejich hernímu zážitku přinesl více kontextu. Připojte se k nám zasláním e-mailu na vstupní stránce hry – testy v Evropě jsou na cestě,“ dodal Kirill Stadnik, produktový ředitel Caliber.

Hráči, kteří se chtějí přihlásit k CBT, se mohou registrovat na webové stránce playcaliber.eu.

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5 komentářů: 0

Lenovo má za sebou výborný kvartál s rekordními příjmy přes 14 miliard dolarů

Technologická společnost Lenovo oznámila, že její tržby dosáhly ve třetím čtvrtletí rekordního maxima ve výši 14,1 miliardy dolarů. Zaznamenala tak kontinuální růst tržeb deset po sobě jdoucích čtvrtletí. Firmě pomohla silná poptávka po počítačích i dalších produktech díky rozmanitějšímu sortimentu.

Příjmy společnosti před zdaněním vzrostly ve srovnání se stejným čtvrtletím minulého roku o 11 procent, a to na 390 milionů dolarů. Čistý zisk se za tři měsíce do konce prosince zvýšil na 258 milionů dolarů z 233 milionů dolarů ve stejném období předchozího roku. Tento výsledek překonal odhady analytiků. Hrubá marže čínského koncernu meziročně stoupla o 1,5 procentního bodu na 16,1 procenta, jelikož společnost pokračovala v přechodu na prémiové a rychle rostoucí produkty, jako jsou herní počítače.

Výhled společnosti do budoucna ovlivňuje nicméně epidemie smrtícího koronaviru. Podnik varuje před negativním vlivem nemoci na své výsledky v aktuálním čtvrtletí. Ačkoli některé továrny Lenovo v Číně již částečně obnovili výrobu, u dodavatelů a logistických partnerů je výroba nadále přerušena pro omezení v přepravě, které mají zabránit šíření nemoci.

 

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5 komentářů: 0

Stahujte zdarma hru Assassin’s Creed Syndicate pro PC

Herní obchod Epic Games Store nás už několik měsíců neúnavně zásobuje hrami zdarma a jinak tomu není ani tento týden, kdy se dostaly na řadu tituly Assassin's Creed Syndicate a Faeria. Nahrazují českou áčkovou hru z minulého týdne Kingdom Come: Deliverance a oddechovku Aztez. Nová nabídka bude k mání do příštího čtvrtka, tedy do 27. února.

Assassin’s Creed Syndicate je jedním z populárních dílů v historicko-akční sérii her Assassin’s Creed. Protagonisty hry jsou dvojčata Jacob Frye a Evie Frye. Tento díl je zasazen do Viktoriánského období v Londýně, během průmyslové revoluce a celý příběh se odehrává během roku 1868. Hra vyšla 23. října 2015 na PlayStation 4 a Xbox One a 19. listopadu i na počítače.

Faeria je oproti tomu kombinací karetní a deskové hry. Ponoříte se do mýtického světa Faeria, kde budete na herní ploše o 37 polích vyvolávat monstra a vytvářet různé druhy pozemků. Vyvolání monster je však možné pouze pomocí hracích karet, na jejichž použití je nezbytné určité množství surovin, které získáváte z vámi obhospodařovaných pozemků.

Hry Assassin’s Creed Syndicate a Faeria můžete stahovat tady. Závěrem podotýkáme, že k hraní je třeba stáhnout klienta Epic Games Launcher.

 

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4 komentářů: 0
20.2.2020

GeForce NOW bude podporovat Cyberpunk 2077 již v den vydání

Uživatelé GeForce NOW si budou v této službě moci zahrát Cyberpunk 2077 ihned po jeho vydání. Jakmile bude titul dostupný na platformě Steam, budou se hráči moci vydat do ulic Nigtht City a vychutnávat si bohatou vizuální stránku i jedinečnou atmosféru hry. Majitelé Founders předplatného navíc budou RTX ON, tedy dostanou možnost zapnout světelné efekty vykreslované pomocí ray tracingu. Upozornila na to společnost Nvidia.

Už nyní je možné si od vývojářů CD PROJEKT RED zahrát ve službě GeForce NOW legendární sérii Witcher a zkrátit si tak čekání na jednu z nejočekávanějších her letošního roku. Fanoušci také mohou soutěžit na sociálních sítích o jednu ze 77 grafik z limitované série GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition, která byla představena tento týden.

Služba GeForce NOW, která se nedávno otevřela všem uživatelům, přináší možnost cloudového hraní PC her i na méně výkonných počítačích, platformě Mac, TV (se zařízením SHIELD) a chytrých telefonech se sydtémem Android. Využít k tomu lze podporované hry z vlastních knihoven v několika oblíbených internetových obchodech. Aktuálně nabízí dva programy členství: Free a Founders. Druhý jmenovaný přináší přednostní přístup do služby, možnost využívat RTX efekty v podporovaných titulech a prodlouženou délku herní relace. Bližší informace o cenách a možnostech GeForce NOW naleznete zde.

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4 komentářů: 3

Kultovní RPG hra Gothic sa dočká předělávky

O čem se poslední dobou mluvilo, se nyní stalo skutečností: v následujících letech se můžeme těšit na vznik remaku legendárního RPG Gothic z roku 2001. Oznámilo to vydavatelství THQ Nordic s tím, že hra bude dostupná na PC a konzole a na starosti ji dostane nové barcelonské studio.

Když se loni v prosinci objevila na Steamu hratelná ukázka předělávky Gothicu z roku 2001, bylo to jako blesk z čistého nebe. Studio svým tímto počinem sondovalo, jestli by o předělávku titulu, který dříve snad nechyběl v žádném PC, byl mezi hráči vůbec zájem. A hráči se vyjádřili jasně: v rámci získané zpětné vazby si 94,8 procenta hráčů, kteří vyplnili formulář, přálo, aby se hra dočkala předělávky. Vydavatelství THQ Nordic tak nemá jinou možnost, než se se do vývoje nového Gothicu pustit. Pro úplnost dodejme, že samotnou ukázku si vyzkoušelo více než 180 tisíc lidí. 

Gothic je hra z žánru RPG, kterou 5. března 2001 vydala německá společnost Piranha Bytes. Kritici hru chválili za příběh, interakci s živoucím herním prostředím a grafiku. Na druhou stranu hra byla kritizována za obtížné ovládání a v té době i vysoké systémové požadavky.

Zdroj

 

14 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 7 komentářů: 1

Asus nabízí speciální kufr s kompletním příslušenstvím pro svůj ROG Phone II

Asus začal v Česku prodávat speciální kufr obsahující sedm různých doplňků a příslušenství pro smartphone ROG Phone II, který byl navržen s ohledem na potřeby náročných hráčů. ROG Super Pack proto obsahuje kompletní příslušenství k tomuto telefonu. Kufr je dostupný exkluzivně v e-shopu výrobce za cenu 22 599 Kč s DPH.

Sada Super Pack zahrnuje následující příslušenství pro ROG Phone II:

• ROG Suitcase – cestovní kufr ROG s prostorem pro ROG Phone II (telefon není součástí balení)
• ROG Lighting Armor Case – pouzdro ochrání ROG Phone II před poškrábáním a nárazy. Jeho design napodobující brnění umožňuje pohodlné vodorovné a svislé držení telefonu.
• ROG Kunai Gamepad – herní ovladač složený ze tří modulárních komponent (ROG Kunai Bumper, ROG Kunai Controllers a ROG Kunai Holder) pro flexibilní možnosti použití: režim handheld a režim gamepad
• Mobile Desktop Dock - poskytne ROG Phonu II bohaté možnosti rozšíření pomocí rozšiřujících portů
• TwinView Dock II – umožňuje hraní na dvou obrazovkách
• WiGig Display Dock Plus - umožní bezdrátové připojení smartphonu k televizoru s velkou obrazovkou
• ROG Phone Bag – brašna s vyhrazenými kapsami pro herní zařízení, všechny vnitřní kapsy jsou vybaveny sametovou ochranou

ROG Phone II

ASUS ROG Phone II je momentálně vůbec tím nejlepším herním smartphonem na trhu. Pyšní se špičkovým 120Hz Super AMOLED displejem úhlopříčky 6,6 palce a ultravýkonným procesorem Snapdragon 855+ od společnosti Qualcomm. Vysoký výkon je podpořen i masivním akumulátorem s kapacitou 6000 mAh.

Vzadu je duální optika s rozlišením 48 a 13 Mpx, vepředu pak 24Mpx kamerka pro selfie. Základní varianta ROG Phone II má k dispozici 8 GB operační paměti a 128GB úložiště. Do prodeje se později nicméně dostala také vybavenější verze s 12GB operační pamětí a 512GB úložným prostorem.

Více informací o sadě příslušenství Super Pack najdete zde.

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3 komentářů: 0
19.2.2020

Do zítra můžete stahovat Kingdom Come Deliverance zdarma

Připomínáme, že do zítřejších 17 hodin máte stále čas na to, abyste si stáhli zdarma českou historickou hru Kingdom Come Deliverance a side-schrolling turn base strategii Aztez. Poté oba tituly nahradí další skvělé hry - konkrétně Assassin's Creed Syndicate a Faeria.

Assassin's Creed Syndicate je další díl v historicko-akční sérii her Assassin's Creed. Protagonisty hry jsou dvojčata Jacob Frye a Evie Frye. Tento díl je zasazen do Viktoriánského období v Londýně, během průmyslové revoluce a celý příběh se odehrává během roku 1868. Hra vyšla 23. října 2015 na PlayStation 4 a Xbox One a 19. listopadu i na počítače.

Faeria je kombinací karetní a deskové hry. Ponoříte se do mýtického světa Faeria, kde budete na herní ploše o 37 polích vyvolávat monstra a vytvářet různé druhy pozemků. Vyvolání monster je však možné pouze pomocí hracích karet, na jejichž použití je nezbytné určité množství surovin, které získáváte z vámi obhospodařovaných pozemků.

Pro stažení titulů Kingdom Come Deliverance a Aztez navštivte tento odkaz.

15 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5.9 komentářů: 0

Blíží se premiéra levného iPhone 9. Dorazí už koncem března

Podle dobře informovaných zahraničních webů bude nástupce iPhonu SE představen už na konci příštího měsíce. Telefon s označením iPhone 9 má být oficiálně uveden na prezentaci s předpokládaným datem 31. března. Do prodeje se navíc novinka dostane o několik málo dní později – údajně 3. dubna. Upozornil na to server 9to5mac.

Nový Phone má designově vycházet z iPhonu 8, výkonem ale bude patřit k naprosté špičce na trhu. Podle dobře informovaného analytika Ming-Chi můžeme očekávat displej velikosti 4,7 palce s viditelnými rámečky. Novinka však dostane zbrusu nový procesor A13, který používají nejnovější modely iPhone a přítomny mají být i 3 GB operační paměti.

Naprosto klíčovým aspektem nového iPhonu 9 však bude nepochybně cena. Spekuluje se o částce 400 dolarů (v Evropě 400 eur), což z tohoto telefonu může učinit hit roku. Na březnové tiskové konferenci Applu má dojít údajně i k premiéře nových tabletů iPad a možná se dočkáme i další elektroniky.

 

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.7 komentářů: 0
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.