Novinky

20.4.2018

Raijintek CWB-RGB: blok vodního chlazení CPU s RGB nasvícením

Poměrně netradiční produkt nyní do své nabídky zařadil výrobce prvků chlazení Raijintek. Jedná se o samostatný blok vodního chlazení, který je zajímavý zejména možností vícebarevného nasvícení.

Tento blok je univerzální a skvěle poslouží do prakticky všech systémů vodního chlazení. Lze k němu totiž připojit trubice pomocí běžného závitu G1/4". Zmíněné RGB podsvícení zajišťuje 12 adresovatelných LED diod, které jsou napájeny pomocí konektoru SATA. Přepínat lze celkem ze 184 přednastavených barevných schémat. 

Rozměry chladiče jsou 94 × 77 × 26,1 mm. Samotný blok je tvořen z poniklované mědi, nad níž je umístěný kryt z černého akrylového plastu. Hmotnost bloku dosahuje zhruba na 180 gramů. Mezi podporovanými paticemi procesorů by měla být většina současných patic od AMD a Intel včetně AM4, AM3(+), FM2(+) a LGA 2066, LGA 2011 (v3) a LGA 115x. 

Výrobce bohužel zatím nezveřejnil cenovku bloku. 

Zdroj: techPowerUp

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5 komentářů: 0

Sennheiser GSP 500: sluchátka pro hráče

Sennheiser představil nový herní headset GSP 500. Ten potěší kvalitním zvukem, propracovanou ergonomií a promyšlenou konstrukcí. V České republice je dostupný za cenu 5 800 Kč na stránkách výrobce a u vybraných partnerů.

Mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku by měl zprostředkovat čistý přenos hlasu i v největším zápalu hry a ve chvíli, kdy není potřeba, jej hráč snadno deaktivuje pouhým vyklopením k hlavovému mostu. Snadnému použití napomáhá i ovladač hlasitosti umístěný přímo na mušli headsetu.

O pohodlí se pak stará promyšlená konstrukce s dvouosým kovovým kloubem a inovativním mechanismem pro nastavení přítlaku, takže by vás nemělo trápit nejisté usazení headsetu, nebo naopak přílišný tlak na spáncích. Pohodlí prohlubují i prodyšné ergonomické náušníky, potažené jemnou chladivou textilií. Dobré odvětrání podporuje i otevřená konstrukce mušlí.

Headset je vybaven standardním 3,5mm konektorem jack a tak nabízí bezproblémovou kompatibilitu s osobními počítači, herními konzolemi a díky snížené impedanci měničů funguje dobře i s mobilními telefony při hraní na cestách.

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5 komentářů: 2

Sharkoon představil mechanické nízkoprofilové klávesnice s RGB podsvícením

Společnost Sharkoon přichází na trh se dvěma novými mechanickými klávesnicemi, které jsou netypické nízkým zdvihem kláves a nabídnou mimo jiné také RGB nasvícení.

Konstrukce obou klávesnic je obdobná a velice prostorově úsporná. Rámeček okolo klávesnice je totiž zcela minimální, díky čemuž má větší model šířku pouhých 436 mm a menší 355 mm při hloubce 127 mm. Přesto se ale dočkáme řady funkčních kláves, která se ukrývá pod řadou F, ale také pod šipkami a dalšími klávesami. Model s numerickým blokem má navíc ještě sadu kláves pro ovládání hlasitosti, nebo spuštění preferovaného e-mailového klienta.

 

Oba nové modely mají RGB podsvícení. Všechna nastavení podsvícení lze provádět přímo na klávesnice bez nutnosti využití software. PureWriter RGB má tradiční rozložení kláves a numerický blok. PureWriter TKL RGB na druhé straně numerický blok postrádá. Společným jmenovatelem obou je nízký profil kláves pouhých 6,2 mm. Přesto se pod nimi ukrývají mechanické spínače kláves značky Kailh. V nabídce budou červené a modré spínače, které se liší hmatovou odezvou. Oba typy spínačů mají životnost okolo 50 milionů úhozů. 

 

Klávesnice cílí zejména na uživatele, kteří často píší. Mimoto ale mohou snadno posloužit i hráčům. Obě totiž mají 1000Hz snímací frekvenci a pokrytí anti-ghosting technologií n-key rollover. Pro hráče má být atraktivnější varianta s červenými spínači s lineárnější charakteristikou stisku. Oba modely se připojují pomocí odpojitelného USB kabelu s délkou 50 cm, který lze nahradit také delším 150cm kabelem. Klávesnice by měly být kompatibilní také se zařízeními s OS Android pomocí adaptéru OTG.

 

Sharkoon PureWriter RGB nabídne cenovku 79,90 euro (2 000 Kč), zatímco za kompaktnější provedení PureWriter RGB TKL zaplatíme 69,90 euro (1 770 Kč). 

Zdroj: techPowerUp

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1 komentářů: 0

Hackeři okradli uživatele, kteří chtěli investovat do kryptoměny patřící Telegramu

Odborníci Kaspersky Lab odhalili velké množství falešných internetových stránek, které se v uživatelích snaží velmi úspěšně vzbudit dojem, že se jedná o investiční stránky pro tzv. initial coin offering (ICO) chatovací služby Telegram. Předběžná analýza ukázala, že velká část těchto stránek patří nejspíše jedné kyberzločinné skupině.

Na konci loňského roku se začaly šířit zprávy o tom, že komunikační aplikace Telegram spouští své ICO (initial coin offering = prvotní nabídka digitální měny), kterým chtěla financovat blockchainovou platformu založenou na své vlastní technologii TON (Telegram Open Network). Na internetu se objevila i neověřená technická dokumentace, ale nic z toho nejspíše společnost Telegram nepotvrdila. Ve výsledku se tak situace okolo spuštění ICO Telegramu stala nepřehlednou, čehož využili podvodníci. Zájem potenciálních investorů zneužili tak, že vytvořili falešné stránky, kde jim slibovali zisk z nové měny. Ve skutečnosti je ale okrádali o velké sumy peněz.

Společnost Kaspersky Lab odhalila velké množství podvodných stránek, které s největší pravděpodobností patří jedné kyberzločinné skupině – řada z nich totiž například obsahuje stejnou sekci „o nás“. Kyberzločinci se na stránkách snaží uživatelům prodat tokeny kryptoměny Gram, za něž mají investoři platit jinými kryptoměnami jako jsou Bitcoin, Ethereum, lice litecoin, dash nebo Bitcoin dash. Prostřednictvím jediné stránky se podvodníkům podařilo z investorů vylákat minimálně 35 000 dolarů (715 000 Kč) v kryptoměně Ethereum.

Některé stránky byly tak přesvědčivé, že jim i přes varování ze strany Telegramu a dalších subjektů stále přibývali noví a noví investoři. Vyšetřování těchto krádeží stěžuje fakt, že kyberzločinci pro každou transakci vygenerovali unikátní online peněženku, použili zabezpečené spojení a po obětech vyžadovali registraci.

„Investice do projektů ICO jsou velmi rizikové samy o sobě. Přičteme-li fakt, že tomuto způsobu investování lidé většinou moc nerozumí, je snáze pochopitelné, že mohou lidé chytře vytvořeným podvodným stránkám uvěřit. Ty totiž v mnoha případech pro vyšší důvěryhodnost používají zabezpečené připojení nebo registrační proces. Proto by si uživatelé, kteří chtějí investovat prostřednictvím ICO, měli ověřit jeho pravost u dané společnosti. V každém případě by měli vědět, komu své peníze posílají, jinak by je už nikdy nemuseli vidět,“ radí Petr Kuboš, regionální obchodní manažer pro východní Evropu ve společnosti Kaspersky Lab.

Zdroj: Kaspersky TZ

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5 komentářů: 0

Grafiky Asus Radeon RX ponesou nově označení AREZ

Asus představil novou značku AREZ, kterou bude firma nově označovat všechny grafické karty Radeon RX. Nový název je odvozen od jména řeckého boha války Área; označení Ares již v minulosti nesly i highendové modely grafických karet Radeon.

Nová značka AREZ je výsledkem silného partnerství mezi společnostmi Asus a AMD, které trvá desítky let. Nové grafiky se vyrábějí technologií Auto-Extreme, což je stoprocentně automatizovaný výrobní proces, který využívá prvotřídní materiály, které zajistí vysokou kvalitu, výkon a trvanlivost. Samozřejmostí je použití kvalitních komponentů Super Alloy Power II nebo účinného chlazení MaxContact s patentovanými ventilátory s certifikací IP5X a lopatkami ve tvaru křídel.

Majitelé nových karet mohou také využívat softwarový ekosystém, který tvoří software GPU Tweak II a Radeon Software Adrenalin Edition. Mezi další funkce patří technologie Radeon Chill, která šetří energii. Radeon WattMan zase nabízí profily pro ovládání napětí, systémových frekvencí a rychlostí ventilátorů. S pomocí Radeon ReLive pak mohou hráči jednoduše nahrávat a sdílet své herní akce. V neposlední řadě nemůže chybět ani podpora Aura Sync RGB pro synchronizaci LED osvětlení.

 

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0.9 komentářů: 1
19.4.2018

Začala se prodávat druhá generace procesorů AMD Ryzen

Společnost AMD dnes uvedla na trh druhou generaci desktopových procesorů Ryzen. Modely Ryzen 7 2700X a 2700 mají osm procesorových jader a 16 vláken, Ryzen 5 2600X a 2600 potom šest procesorových jader a 12 vláken, ke všem modelům je přibalen některý chladič AMD z řady Wraith.

Výrobce tvrdí, že čipy Ryzen druhé generace nabízejí až o 15 % vyšší herní výkon v porovnání se svými předchůdci, navíc se také mohou pochlubit několika novými funkcemi jako např. Precision Boost 2 anebo Extended Frequency Range 2 (XFR2).

Zároveň s druhou generací procesorů Ryzen přichází na trh i nové základní desky s čipovou sadou AMD X470, která oproti předchozím čipsetům přináší např. novou technologii StoreMI pro lepší využití kombinace SSD a plotnového pevného disku.

Níže najdete základní specifikace nových procesorů a doporučené ceny:

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.7 komentářů: 2

Pro LG V30 je dostupný Android 8.0 Oreo

Chytrý telefon LG V30 získává Android 8.0 Oreo, aktuálně na italském trhu. Je ale více než pravděpodobné, že v následujících týdnech doputuje do dalších regionů. Součástí aktualizace jsou i funkce spjaté s řadou ThinQ.

Tak už to vypadá, že se majitelé LG V30 konečně dočkali osmičkového Orea. Firmware přináší nejen nejnovější verzi systému Googlu, ale také balík bezpečnostních záplat a funkce spjaté s řadou ThinQ. Díky nim například fotoaparát dokáže rozpoznat, co fotíte, a vše nastavit tak, aby byl výsledek co nejlepší.

LG V30 vstoupilo do tuzemských obchodů loni v prosinci s oficiální doporučenou cenou 24 990 Kč. Za tyto peníze výrobce nabízí šestipalcový POLED displej, výkonný Snapdragon 835 a 4 GB operační paměti, operační systém Android 7.1 Nougat či duální fotoaparát.

Zdroj

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1 komentářů: 4

Chuwi HiGame: první mini-PC s Core i7-8709G s grafikou Radeon RX Vega M GH

Pokud sháníte výkonné herní PC a jste omezeni prostorem, nemáte mnohdy na výběr z přílišného portfolia produktů. Za zajímavou novinku právě v tomto segmentu lze považovat produkt společnosti Chuwi, který by měl konkurovat herním NUC systémům od Intelu. 

Jedná se o mini-PC HiGame, které má v nejvyšší konfiguraci zahrnovat integrovaný procesor Intel Core i7-8709G z rodiny Kaby Lake G, který nabídne nejen čtyři jádra a osm vláken na taktu až 4,1 GHz, ale také integrovanou grafiku Radeon RX vega M GH v jednom modulu. Tato grafika má 24 výpočetních jednotek a běží na taktu až 1190 MHz. Na výběr bude ale také varianta s Core i5-8305G a GPU s 20 výpočetními jednotkami, ale i ta by měla být výkonnostně srovnatelná s desktopy osazenými GeForce GTX 1050. 

 

Procesoru v základu sekunduje 8 GB pamětí DDR4 s možností rozšíření až na 32 GB ve dvou slotech SO-DIMM. Jako úložiště může HiGame nabídnout M-Key M.2 SSD přes rozhraní PCIe x4 s kapacitou 256 GB. Kapacitu úložiště lze rozšířit ještě pomocí 2,5" HDD, nebo SSD s rozhraním SATA III. To vše v kompaktním a vizuálně zajímavém šasi o rozměrech 173 × 158 × 73 mm.

 

Menší rozměry nejsou omezením ani pro konektorovou výbavu. Kromě tradičních pěti portů USB 3.0 se dočkáme také rozhraní USB typu C Thunderbolt 3. Mezi grafickými výstupy má HiGame dvojici HDMI 2.0 a dva výstupy DisplayPort 1.3. Oba s maximálním rozlišením výstupu 4096 × 2160 pixelů při obnovovací frekvenci 60 Hz. Nechybí ani dvojice audio konektorů pro sluchátka a mikrofon a napájecí konektor. 

 

PC bude dodávané s předinstalovaným operačním systémem Windows 10 Home v 64bitové verzi. Cenovka by měla začínat zhruba na 999 dolarech (20 440 Kč). 

Zdroj: Chuwi

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2 komentářů: 0

Ohrožené světové památky nyní dostupné online ve 3D

Ke včerejšímu „Mezinárodnímu dni památek a sídel“ zpřístupnil Google ve spolupráci s organizací CyArk, která se specializuje na digitální uchovávání památek, online archiv významných míst z celého světa.

Projekt Open Heritage představuje výběr z největšího archivu 3D dat mapujících světové monumenty. Online je přístupných 25 míst světového kulturního dědictví z 18 zemí – například palác Al Azem z válkou zmítaného Damašku v Sýrii, starobylé Mayské metropole Chichen Itza v Mexiku, Brandenburská brána v Berlíně nebo Waitangi na Novém Zélandě.

V rámci projektu Open Heritage vědci využili nejmodernější technologie, jako je laserové scanování a mapování pomocí dronů, k sesbírání Terabytů 3D dat z památek, které jsou ohrožené přírodními katastrofami, rozšiřováním městské zástavby, turistickým ruchem či válkami. 3D data sebíraná organizací CyArk jsou veřejně přístupná pro vědecké, vzdělávací, ale i umělecké účely. Google je navíc použil pro vytvoření dvanácti propracovaných 3D modelů, které je možné prozkoumat z každého úhlu pomocí nástroje Poly a vytisknout je na 3D tiskárně.

Objevte online projekt Google Arts & Culture "Open Heritage" zde nebo si zdarma stáhněte aplikaci pro iOS a Android.

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2 komentářů: 0

A-Data představuje rychlé paměti XPG SPECTRIX D41

Nový paměťový modul přináší špičkové rychlosti a programovatelné RGB osvětlení, takže se ideálně hodí do nadupaných herních sestav. XPG Spectrix D41 podporuje platformy Intel X299 a AMD AM4/Ryzen a na trh přijde ve dvou barevných provedeních – Crimson Red a Titanium Gray.

Horní stranu chladiče SPECTRIX D41 zdobí pruh RGB diod, který vyzařuje barevné světlo v různých efektech. Uživatelé si navíc můžou okořenit herní zážitek programovatelnými světelnými efekty, nastavit vzorec blikání, rychlost, intenzitu a další parametry. K ovládání slouží aplikace A-Data RGB Sync, nebo její obdoby od všech významných výrobců základních desek.

SPECTRIX D41 přináší frekvenci od 2 660 MHz do více než 4 600 MHz. Podporuje také Extreme Memory Profile (XMP) 2.0 pro přetaktování bez potíží prostřednictvím operačního systému.

Paměťový modul je vyroben z kvalitních čipů, které procházejí přísným testováním a výběrem, čímž by měla být zajištěna jeho maximální spolehlivost a odolnost. Obsahuje také desetivrstvou desku plošných spojů, která dokáže signál přenášet kvalitněji a s větší stabilitou. Stejně jako všechny ostatní paměťové moduly XPG se bude SPECTRIX D41 XPG prodávat s doživotní zárukou.

Ve třetím čtvrtletí roku nabídne A-Data novou verzi paměťového modulu SPECTRIX D41, která zvládne rychlosti až 5 000 MHz.

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5 komentářů: 0

O2 musí započítávat Spotify do FUP, rozhodl ČTÚ

Smlouva O2 a Spotify umožňuje zákazníkům poslouchat hudbu z internetu bez placení za spotřebovaná data. Českému telekomunikačnímu úřadu se ale nabídka nelíbí.

ČTÚ ve své nejnovější monitorovací zprávě uvádí, že nabídka je v konfliktu s pravidly rovnoprávnosti datových přenosů, takzvané síťové neutrality. „Pokud už se operátor rozhodne datový provoz omezovat datovým limitem, nesmí zvýhodňovat žádnou službu či aplikaci na úkor veškerého obsahu,“ tvrdí. Úřad teď O2 nařídil, aby operátor změnil své služby a uzavřené smlouvy tak, aby byly v souladu s pravidly pro dodržování síťové neutrality.

„Nezapočítávání spotřeby dat na Spotify je časově omezená nabídka platná do 31. 5., kterou jsme zákazníkům poskytli, aby si mohli službu bez obav vyzkoušet. S ohledem na uvedenou výzvu ČTÚ jsme se rozhodli nabídku neprodloužit,“ uvedla tisková mluvčí O2 Lucie Jungmannová s tím, že možnost vyzkoušet si prémiovou verzi na tři měsíce zdarma bude operátor zákazníkům nabízet i nadále.

Partnerství se službou pro streamování hudby Spotify uzavřelo O2 v červnu 2016. Zákazníci operátora u té příležitosti získali prémiový účet na tři měsíce zdarma, se službou Spotify Free jim pak O2 u vybraných tarifů po dva roky neúčtovalo aplikací spotřebovaná data.

Zdroj

14 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 7 komentářů: 0

WiFi v pražském metru využívá stále více uživatelů

Už půl roku funguje v šesti stanicích metra pilotní projekt unikátního online bezpečnostního informačního WiFi systému. Cestující využívají vezdrátové připojení ve stanicích metra Florenc na trase B a C, Hlavní nádraží, Pražského povstání, Náměstí Republiky a Smíchovské nádraží stále více.

Z nejnovějších dat společnosti Telematika, jež bezpečnostní informační systém pro DPP vyvinula, vyplývá, že ve špičkách (ráno nebo večer) se on-line připojí až 500 uživatelů. Největší nápor zažívá WiFi systém v šesti stanicích pražského metra kolem páté večer. Měsíčně si cestující přes WiFi stáhnou zhruba 8,5 TB dat.

„Praha se neustále snaží vylepšovat systém informování cestujících a Pražanů obecně o aktuální dopravní situaci, abychom jim byli schopni velmi rychle předat potřebné informace zejména při mimořádných událostech. Systém WiFi ve stanicích metra se ukázal jako velmi užitečný a využívaný nástroj. Pilotní provoz potvrdil, že jde o jednu z cest, na kterou stojí za to se vydat dál,“ uvedl Petr Dolínek, náměstek primátorky pro dopravu, sport a volný čas.

„Měsíčně nyní registrujeme 127 000 unikátních aktivních zařízení připojených na bezpečnostní informační WiFi systém. Máme radost z toho, že počet uživatelů každým měsícem narůstá. Je to důkaz, že internet v metru má své pevné místo. Usilujeme o to, aby byl již brzy dostupný po celém úseku metra včetně tunelů,“ říká Martin Gillar, generální ředitel a předseda představenstva DPP.

Ve vestibulech šesti pilotních stanic metra je rozmístěno celkem 75 vysílacích bodů pro WiFi. Cestující díky WiFi síti dostávají on-line dopravní informace o pražské MHD, kulturních událostech a další aktuality. DPP umožňuje v případě mimořádných situací cestující okamžitě informovat a předávat jim bezpečnostní pokyny nebo informace o náhradním spojení. Tento WiF systém je uživatelsky přívětivý. Přihlášení se do unikátního bezpečnostního systému je totiž možné na dvě kliknutí.

Zdroj: DPP

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5 komentářů: 3
18.4.2018

Varta MyPowerbank můžete udělat snadno hezčí

Nová powerbanka Varta umožňuje nejen dopřát mobilu nebo tabletu dostatek energie, ale také vybočuje netradičním prvkem s možností personalizace. Speciální povrch zařízení a přiložené šablony umožní externí zdroj energie částečně přizpůsobit vkusu majitele.

Uživatel nalezne v balení tři speciální šablony, které umožní na powerbanku nakreslit jakýkoli text nebo některý z předpřipravených obrázků (např. písmena, jednorožec, srdce či vzory mandaly). Kreativitě se samozřejmě meze nekladou a není potřeba se vázat pouze na přiložené vzory. Materiál powerbanky umožnuje použití lihových fixek a černá varianta je součástí balení. MyPowerBank nabízí kapacitu 6 000 mAh, která by měla poskytnout dostatek energie pro 1 až 2 nabití telefonu nebo jedno dobití tabletu.

Díky integraci dvou USB konektorů je možné nabíjet dvě zařízení naráz (nabíjecí proud 2,4 A a 1 A). Powerbanka s rozměry 96 × 64 × 22 mm a hmotností 178,5 gramů má také integrovanou LED nahrazující základní svítilnu.

Cena Varta MyPowerBank činí 579 Kč.

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7 komentářů: 2

Cryorig C7 Cu: nízkoprofilový chladič s měděným pasivem s CPU s TDP do 115 W

Firma Cryorig začátkem tohoto roku oznámila novou řadu svých procesorových chladičů označenou jako Cu, která bude zahrnovat modely vyrobené čistě z mědi. Jedním z nových výrobků této série je model C7 Cu, který se skvěle hodí do kompaktních systému s limitovaným prostorem.

Tento nízkoprofilový chladič má rozměry 97 × 97 × 47 mm (š × h × v) při hmotnosti 675 gramů s osazeným ventilátorem. Chladič je tvořený 57 měděnými žebry o tloušťce 0,4 mm, mezi nimiž jsou 1,2mm mezery. Pasiv je protkaný čtyřmi měděnými heatpipe o průměru 6 mm, které odvádí teplo od měděné základny. Právě využití mědi namísto hliníku by mělo přinést až o 15 % lepší chladící výkon. Díky kompaktním rozměrům nebudou nijak prostorově limitované instalované operační paměti.

Aktivní chlazení chladiče zajišťuje PWM ventilátor s průměrem 92 mm. Ten je schopný pracovat v rozsahu otáček od 600 do 2500 RPM, čímž zajistí průtok vzduchu až 40,5 CFM. Jeho hlučnost přitom nemá přesáhnout zhruba 30 dBA. Přes svoje kompaktní rozměry by měl C7 Cu zvládnout uchladit procesory s TDP až do 115 wattů.

Chladičem lze osadit většina moderních procesorů z obou stájí Intel i AMD. Za Intel ho můžeme využít  na patice LGA 1150, 1151, 1155, 1156 a u AMD na FM1, FM2/+, AM2/+, AM3/+, AM4. C7 Cu má na trh zamířit začátkem června s cenovkou 49,95 euro. Na náš trh se tak může dostat zhruba za 1 260 Kč.

Zdroj: 1, 2

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5 komentářů: 2

Přídavný modul udělá z Motoroly tiskárnu Polaroid

Proměňte svůj smartphone Motorola Moto Z během několika sekund v přenosnou tiskárnu fotografií a sdílejte nejzajímavější momenty vašeho života nejen na sociálních sítích. Postará se o to nový doplněk Moto Mod v podobě tiskárny Polaroid Insta-Share Printer.

Nyní si můžete fotografie ze svého telefonu uchovat navždy. Tiskárna Insta-Share Printer dokáže přenést digitální fotky na papír během několika sekund. Stačí ji jen připnout k Moto Z, stisknutím tlačítka spustit fotoaparát a nechat ji přenést čerstvý snímek zpoza displeje přímo do vašich rukou.

Nemusíte se ale omezovat jen na fotografie, které jste právě pořídili telefonem. Polaroid Insta-Share Printer vám umožňuje vytisknout dokonce i snímky z Facebooku, Instagramu nebo Fotek Google. A to kdekoli a kdykoli. Svoji kreativitu můžete ostatním ukázat také úpravou snímků pomocí různých filtrů a rámečků. Pokud navíc využijete speciální fotopapír Polaroid Premium ZINK Zero-Ink, budete na počkání tisknout snímky o rozměrech 2 × 3 palce (5,08 × 7,62 cm) odolné proti rozmazání a se samolepící zadní stranou

Cena a dostupnost

Doplněk Polaroid Insta-Share je na českém trhu dostupný od 3 799 Kč.

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5 komentářů: 1
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.