Novinky

6.12.2019

Huawei žaluje amerického regulátora FCC

Společnost Huawei dnes požádala soud, aby zvrátil příkaz schválený Federální komisí pro spoje (FCC), který zakazuje operátorům ve venkovských regionech Spojených států čerpat dotace z Fondu univerzálních služeb (USF) na nákup jeho produktů.

FCC na konci listopadu za hrozbu národní bezpečnosti označila vedle společnosti Huawei také čínskou firmu ZTE. Největšími klienty těchto firem jsou v USA hlavně venkovští operátoři, kteří při nákupu produktů a služeb Huawei a ZTE nemohou napříště využít prostředky z vládního fondu, jenž má k dispozici 8,5 miliardy dolarů (bezmála 197 miliard Kč). Telekomunikační regulátor navrhl, aby se čínské vybavení stávajících telekomunikačních sítí nahradilo jinými zařízeními. Huawei se také nesmí účastnit v USA budování mobilních sítí páté generace (5G) a ke stejnému postupu vybízejí Spojené státy i své spojence.

Právní ředitel Huawei Dr. Song Liuping řekl, že představitelé FCC nepředložili žádné důkazy pro tvrzení, že firma představuje hrozbu pro národní bezpečnost a ignorovali rozsáhlé připomínky společnosti, vysvětlující, jak rozhodnutí poškodí obyvatele a obchod v odlehlých oblastech. Také řekl, že operátoři napříč venkovskými oblastmi Ameriky si vybrali spolupráci s Huawei z důvodu, že věří v kvalitu a důvěryhodnost jeho produktů. FCC by proto podle Songa neměla tímto způsobem ukončovat společnou snahu o zajištění pokrytí pro venkovské oblasti.

Huawei se dlouho držel v pozadí, ale v nedávné době firma podala po celém světě sérii žalob, mimo jiné za pomluvu ve Francii. Dříve Huawei také pohrozil, že bude žalovat českou vládu za tvrzení, že chytré telefony společnosti nejsou bezpečné.

 

0 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0 komentářů: 1

Honor na Vánoce zlevňuje své vybrané telefony

Pětice chytrých telefonů značky Honor má nyní ještě lepší ceny. Až do konce prosince je tak můžete svým blízkým pořídit pod stromeček se slevou, a ušetřit tak pár stovek nebo i tisíc korun.

Vlajkovou loď Honor 20 Pro s bezrámečkovým displejem a nově také v krásné zimní barvě Icelandic Frost můžete koupit za 11 990 korun místo původních 12990 korun. Model je vybavený čtyřmi fotoaparáty na zadní straně (48 + 16 + 8 + 2 Mpx) a získal prestižní ocenění DxOMark.

Se slevou pořídíte i druhého zástupce dvacítkové série, Honor 20, který bude dostupný za cenu 8 999 korun oproti původním 9 999 korunám. Honor 20 v sobě kombinuje 4 fotoaparáty a zaujme dále i výkonným procesorem Kirin 980 s podporou funkce GPU Turbo 3.0. Chytrý telefon Honor 20 Lite bude možné nově koupit místo za 5 990 korun za 5 490 korun. Model je na zadní straně osazený trojitým fotoaparátem.

Levný Honor 8A dostal novou cenovku 3 690 korun oproti původní ceně 3 990 korun. Posledním zlevněným modelem je Honor 8S, který bude k mání z původních 2990 korun za 2790 korun.

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1 komentářů: 0

První mobil s šesti fotoaparáty dostane letos Android 10

Jedním z telefonů, který se ještě do konce letošního roku bude moci těšit z aktualizace na nový Android 10, je také Nokia 9 PureView. Tento smartphone mimo jiné spatřil světlo světa během minulého roku na akci MWC v Barceloně. Zaujal především integrací hned šesti fotoaparátů – pět jich je přitom na zadní straně. To stále žádný jiný mobilní přístroj nenabízí.

O přichozí aktualizaci informovala společnost Nokia na svém twitterovém účtu. Majitelé modelu 9 Pureview nebudou smamozřejmě ochuzeni o žádné nové funkce z  Androidu 10. Těšit se tak mohou na nová gesta navigačního systému, nativní noční režim, vylepšení v oblasti zabezpečení, vylepšené notifikace a další novinky.

Kromě Nokie 9 Pureview má zásadní „desítkový“ update do konce roku dorazit i na další telefony dva výrobce. Konkrétně byla aktualizace přislíbena Nokii 7.1 a Nokii 8.1.

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5 komentářů: 3
5.12.2019

Raiffeisenbank v nové verzi mobilního bankovnictví umožňuje nastavit upozornění o transakcích na účtu

Nová verze mobilního bankovnictví Raiffeisenbank přináší několik dalších užitečných funkcí. Patří k nim zejména personalizovaná hlavní stránka, zjednodušené převody mezi vlastními účty, mapa s navigací a otevíracími dobami poboček nebo možnost vygenerovaný QR kód sdílet na komunikační kanály. Přibyla také možnost sjednat online spořicí účet.

Nejnovější verze mobilního bankovnictví Raiffeisenbank nyní nabízí hlavní stránku, kterou si uživatel může personalizovat – například změnit pořadí nebo skrýt produkty. Přibyly také možnosti sjednat online spořicí účet, pojištění k již existujícímu úvěru a navýšit limit kreditní karty.

Přímo v mobilním bankovnictví lze nyní spravovat upozornění o transakcích na účtu, online zablokovat kreditní kartu nebo se podívat na video návody pro snazší používání aplikace. Vygenerovaný QR kód je možné rovnou z aplikace sdílet do dalších komunikačních kanálů.

Další zajímavou novinkou je například funkce „drag & drop“, která dlouhým podržením prstu na běžném účtu a přetažením na jiný vlastní účet automaticky otevře platební příkaz. Na mapě jsou nově barevně odlišené bankomaty RB a ostatní, přibyla indikace, zda je pobočka otevřená a lze je filtrovat podle segmentu. K nejbližší pobočce či bankomatu je možné si zapnout navigaci, zobrazit otevírací dobu a další dodatečné informace.

V příštím roce plánuje Raiffeisenbank do mobilního eKonta další nové funkcionality, kterými by měla být například výměna dokumentů klienta s bankou, aktualizace klientských údajů, grafy s přehledy výdajů dle kategorií nebo chat.

Aplikaci Mobilní eKonto Raiffeisenbank stahujte z obchodů pro Android a iOS.

 

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: -0.5 komentářů: 7

Mikulášská nadílka od Huawei: Špičkový Mate 20 Pro jen za 12 999 Kč a další slevy

Společnost Huawei spouští na Mikuláše speciální akci, která trvá od 5. prosince do neděle 8. prosince 2019 a ve které se zaměřuje primárně na letošní řadu Y. Za zvýhodněnou cenu tak pořídíte smartphone Y5 2019, Y6 2019 i Y7 2019. První jmenovaný je nejlevnější a koupíte ho za cenu 2 599 Kč. O tisícovku více pak zaplatíte za Y7 2019.

Řada Y zahrnuje chytré telefony za dostupnou cenu. Ty ocení mladší i starší generace nebo například studenti. Mohou být také ideální volbou jako první smartphone pro vaše dítě. Huawei však nezapomněl ani na ty, kteří mají na svůj smartphone vyšší požadavky. V rámci Mikulášské nadílky si můžete koupit oblíbený Mate 20 Pro za 12 999 Kč s dárkem v podobě bezdrátové nabíječky do auta.

 

Akci, která trvá od 5. do 8. prosince, najdete na webové adrese: https://shop.huawei.com/cz/mikulasska_nadilka.html.

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5 komentářů: 0

Zakladatelé Googlu odchází z vedení Alphabetu

Zakladatelé Googlu Larry Page a Sergey Brin oznámili, že odstupují z vedení mateřské společnosti Alphabet. Na jejich místo v čele konglomerátu nastoupí generální ředitel Googlu Sundar Pichai. Page a Brin se však na činnosti Alphabetu budou nadále podílet i nadále, a to jako členové představenstva a akcionáři.

„Dnes, v roce 2019, by společnost, pokud by byla člověkem, byla s 21 roky čerstvě dospělá a byl by čas opustit hnízdo,“ uvedli Page s Brinem v prohlášení adresovaném managementu. Oba společnost Google založili v září roku 1998. Později, v roce 2015, pak Google dokončil svoji reorganizaci do nové holdingové firmy Alphabet. Do čela nového subjektu nastoupil Page, Brin zastával post prezidenta.

Cílem reorganizace bylo poskytnout větší nezávislost některým divizím. Například Nestu, která vyrábí domácí spotřebiče s připojením na internet, či Calico, zaměřené na zdravotní aktivity. Šéfem Googlu se stal Sundar Pichai, který bude nově působit i jako generální ředitel firmy Alphabet.

Zdroj

 

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5 komentářů: 1

Jihokorejský soud potvrdil rekordní pokutu 873 milionů dolarů pro Qualcomm

Korejská komise pro hospodářskou soutěž (KFTC) potvrdila, že výrobce čipů Qualcomm musí zaplatit rekordní pokutu ve výši 873 milionů dolarů (20 miliard Kč) za údajně neférové obchodní praktiky. Americká společnost se hodlá proti rozhodnutí odvolat k nejvyššímu soudu. Pokuta je vůbec nejvyšší, jaká kdy byla v Jižní Koreji udělena.

Podle komise Qualcomm zneužil svého postavení na trhu a omezoval svobodnou soutěž. Firma měla vybírat neoprávněné poplatky za své patenty na čipy od ostatních výrobců a poškozovat tak své konkurenty, když jim odmítala některé své patenty uvolnit. „Žalovaný výrazně ovlivňoval výrobce mobilních telefonů buďto nekalými obchodními praktikami, anebo závislostí na dodávkách čipů do modemů,“ uvedl soudce. KFTC případ zkoumala od roku 2016.

Qualcomm s oznámeným rozhodnutím nesouhlasí a již oznámil, že se se odvolá proti rozhodnutí, výši pokuty i metodě výpočtu. Problémy ale americký podnik nemá jen v Jižní Koreji. V minulých letech byl odsouzen v Číně za porušování antimonopolních zákonů k pokutě 975 milionů dolarů (25,2 miliardy Kč). Vyšetřují ho navíc i regulátoři v jiných zemích včetně Evropské unie nebo Spojených států.

Zdroj

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4 komentářů: 0

Aplikace do mobilu instaluje 9 Čechů z 10, odborníci varují před udělováním oprávnění

S nárůstem počtu uživatelů chytrých telefonů se zvyšuje i množství aplikací, které si Češi sami stahují a instalují. Aplikace do chytrých telefonů si podle průzkumu Digitální pevnosti instaluje 89 % Čechů, častěji jsou to muži a mladí lidé. Experti na kyberbezpečnost upozorňují, že lidé by při instalaci měli věnovat pozornost oprávněním, které aplikace vyžadují.

Mobilní aplikace si instaluje devět Čechů z deseti, 56 % Čechů si ročně nainstaluje méně než deset aplikací, 32 % Čechů více než deset. Vyplývá to z listopadového průzkumu vzdělávacího projektu Digitální pevnost, kterého se zúčastnilo 1 050 respondentů. Aplikace častěji instalují muži, mladí lidé a vysokoškolsky vzdělaní Češi. Dvě třetiny (68 %) respondentů v průzkumu uvedly, že jim instalace aplikace od vyhledání až po spuštění trvá méně než 5 minut.

„Uživatelé často aplikace vybírají pod časovým tlakem, potřebují rychle získat nějaký nástroj a vyberou si první aplikaci, kterou najdou. Pak automaticky odklikají všechna povolení a oprávnění, která si aplikace vyžádá, a tím mohou podvodníkům otevřít cestu k citlivému obsahu,” varuje Miloslav Lujka, expert na kyberbezpečnost z projektu Digitální pevnost. Všechna oprávnění aplikacím většinou udělí 59 % Čechů, častěji to dělají muži a lidé s nižším vzděláním. „Doporučuji přemýšlet nad tím, proč aplikace povolení vyžaduje. Pokud si někdo potřebuje nainstalovat například svítilnu, není důvod, aby získala přístup k mikrofonu, kameře, kontaktům nebo úložišti fotek. Pokud to aplikace vyžaduje, je lepší vyhledat nějakou jinou,“ doplňuje Lujka.

Češi se při výběru aplikací nejčastěji řídí recenzemi od uživatelů (34 %) a podle doporučení od známých (27 %). Pro 17 % Čechů je hlavním kritériem výběru aplikace cena a 7 % se orientuje podle počtu stažení. „U aplikací, které mají stovky dobrých recenzí a statisíce nebo miliony stažení, je riziko určitě menší. Ale už jsme zaznamenali bezpečnostní chyby i u celosvětově populárního WhatsAppu, takže žádná aplikace není zaručeně bezpečná,“ říká Lujka a dodává, že nebezpečí představují aktualizace, které mohou změnit chování aplikace z neškodného na rizikové.

Z průzkumu také vyplynulo, že každý čtvrtý Čech nechává v mobilu nainstalované i aplikace, které už nepoužívá. Odborníci doporučují staré aplikace odinstalovat, aby se dále neaktualizovaly a přišly o všechny přístupy.

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.2 komentářů: 3

Stahujte zdarma plošinovku Rayman Legends!

Připomínáme, že máte ještě několik hodin na to, abyste si z herního obchodu Epic Games stáhli zábavnou skákačku Rayman Legends úplně zadarmo. Stačí párkrát kliknout a hra zůstane už navždy vaše.

Rayman Legends si uchovává fantasy vzhled všech svých předchůdců a přidává k tomu navíc mnoho dalších herních režimů, nová malebná prostředí, nové postavy a nový soundtrack. Tým umělců, návrhářů a skladatelů z Origins vsadil také na pokročilý UbiArt engine, který dovoluje zahrnout více dimenzí ve hře, vylepšený systém osvětlení a rendrování, který posouvá grafiku Raymana na další úroveň.

Hru s roztomilým uličníkem a jeho kumpány můžete stahovat odsud. Závěrem dodejme, že k získání Rayman Legends potřebujete účet na Epic Games Store.

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.7 komentářů: 0
4.12.2019

Nové domácí switche TP-Link LiteWave pro snadné rozšíření datové sítě

Společnost TP-Link představuje novou řadu switchů LiteWave pro snadné rozšíření lokální datové sítě v domácnosti i v malé firmě. Rodina obsahuje modely pro rychlosti až 100 Mbit/s nebo 1 Gbit/s ve variantách s pěti a osmi porty.

Switche slouží pro připojení jednotlivých zařízení, jako jsou například PC, herní konzole, 4K/8K televizory, VDSL routery nebo tiskárny k datové síti pomocí kabelů. Výhodou je využití maximální datové propustnosti směrem k datovému úložišti, kde jsou uloženy například filmy ve vysokém rozlišení, případně další objemově náročný obsah. Další výhodou kabelové sítě je rychlost odezvy komunikace, která je naprosto zásadní pro hráče online her, obchodníky na komoditních trzích, strážce online kamer či sledování jakéhokoliv online přenosu.

Pro stavbu pevné datové sítě představil TP-Link čtyři stolní přepínače, pro domácí použití modely LS 1005 a 1008, a pro chytré domácnosti nebo firemní použití LS105G a LS108G.

Domácí stolní switch LS1005 a LS1008

Nové modely mají plastové pouzdro ve „vlnitém“ designovém provedení, jelikož se přepokládá, že na něm může spočinout oko uživatelovo. Na zadní straně je umístěno 5 nebo 8 portů RJ45 s automatickým rozpoznáním rychlosti 10 nebo 100 Mbit/s a s podporou Auto-MDI/MDIX. Řízení toku dle normy IEEE 802.3x pak zajišťuje spolehlivý přenos dat a využití datové šířky pásma na maximum. Switche mají obecnou výhodu v „Plug and play“ instalaci, tedy že stačí zapnutý switch propojit s dalším zařízením a začne fungovat bez nutnosti jakékoliv další konfigurace. Nakonec technologie Green Ethernet snižuje spotřebu energie, což činí i design bez ventilátoru, a ten navíc zajišťuje tichý provoz.

 

Výkonné modely LS105G a LS108G

Tyto gigabitové přepínače již přichází s ocelovým pouzdrem a ryze praktickým designem určeným pro serverovny a technické místnosti, neboť kromě umístění na stůl je lze upevnit i na stěnu. Jejich tmavě modré provedení kontrastuje s o řád vyšší rychlostí. Stejně jako u domácích variant jsou na zadní straně vybaveny 5 nebo 8 porty RJ45 s automatickým rozpoznáním rychlosti, tentokrát 10, 100 nebo 1000 Mbit/s. Díky podpoře všech portů Auto-MDI/MDIX pak není třeba se starat o typ použitého kabelu. Řízení toku je také dle normy IEEE 802.3x a všechny modely podporují i prioritizaci datových toků dle 802.1p/DSCP QoS. Jelikož jsou switche navrženy pro maximální úsporu energie, zahřívají se pouze minimálně, a tudíž nepotřebují zajišťovat chlazení ventilátorem.

Dostupnost

Nové switche společnosti TP-Link už jsou v České republice v prodeji. Ceny se pohybují mezi 200 až 700 Kč s DPH.

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1 komentářů: 3

Odolný a rychlý SSD SanDisk Extreme PRO Portable míří na český trh

Přenosný externí SSD nabízí vysoké přenosové rychlosti a zaujme i odolným pouzdrem, které pomůže ochránit digitální obsah všude na cestách. Disk je k dostání v kapacitě až 2 TB. K dispozici je připojení USB konektory typu C nebo A.

Extreme PRO Portable od společnosti SanDisk využívá technologii NVMe, což vede k vysokým přenosovým rychlostem až 1 050 MB/s, a plně spoléhá na rozhraní USB 3.1 druhé generace. Takže je možné upravovat soubory přímo na externím disku.

Odolná konstrukce s tělem z hliníku chrání kopmonenty SSD a odvádí teplo. Plášť z pevného silikonového kaučuku navíc zvyšuje nárazuvzdornost a krytí IP55 se postará o odolnost vůči vodě a prachu. Malé a lehké provedení disku znamená, že mít svůj obsah u sebe při cestách po městě nebo do zahraničí nemůže být jednodušší. SSD spolupracuje s počítači Windows a macOS hned po vybalení a lze ho připojit pomocí konektorů USB typu C a A3.

Cena a dostupnost:

SSD SanDisk Extreme PRO Portable je dodáván ve třech kapacitách. U kapacity 500 GB ceny začínají na 4 130 Kč včetně DPH.

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5 komentářů: 0

Češi zabojují o titul mistrů světa ve hře Dota 2. Finále bude hostit Jižní Korea

Počítačová hra Dota 2 patří mezi ty vůbec nejhranější a nejsledovanější. Pozornost k sobě poutá také díky vysokým finančním dotacím. V žebříčku 50 nejúspěšnějších hráčů esportu dle výher z turnajů jich 44 hraje právě hru Dota 2. V rámci jedenáctého ročníku Mistrovství světa v esportu je zařazena mezi vybrané tituly a své želízko v ohni bude mít i Česká republika.

Sestava ve složení Tomáš „Jojka“ Medvec, Adam „Ade“ Koníček, Pavel „Mambos“ Beneš, Filip „Filminy“ Komín a Erik „Tsuky“ Cendelín z týmu Inaequalis bude naše barvy reprezentovat v korejském Soulu. Turnaj, který pořádá Mezinárodní esportová federace (IESF), začne už 12. prosince a výpravu české reprezentace povede Česká asociace esportu. Diváci ji budou moci sledovat prostřednictvím oficiálního Twitch kanálu IESF a prostřednictvím Twitch kanálu PLAYzone.

Podpořit Českou reprezentaci v boji o titul mistra světa se rozhodli dva partneři – výrobce mobilních telefonů Samsung a výrobce grafických karet Nvidia. Obě společnosti dlouhodobě český esport podporují. Samsung se v letošním roce stal partnerem největší české BYOC akce roku PLAYzone Challenge. Nvidia je pak kromě výkonných grafických karet známá díky své spolupráci s Českou asociací esportu na každoročním vyhlášení Síně slávy česko-slovenského esportu. 

Nového mistra světa ve hře Dota 2 budeme znát už 15. prosince, tedy tři dny po zahájení turnaje. Mezi největší favority na prvenství patří týmy Švédska a Ruska, které na turnaj přivezou známá světová jména.

Jak se Dota 2 hraje ?

Ve hře Dota 2 se utkávají pětičlenné týmy, ve kterých má každý hráč nejenom svoji unikátní postavu, ale také přiřazenou roli. Čím vyšší pozice hráče v týmu, tím vyšší prioritu má. Hráči na nižších pozicích se snaží, aby se týmové jedničce maximálně dařilo a jeho vybraná postava nebyla rušena nepřáteli. Naopak se snaží zkomplikovat zápas hráčům s vysokou prioritou z druhého týmu. Cílem je zničit hlavní budovu soupeře, poté hra automaticky končí.

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4 komentářů: 0
3.12.2019

Prezident Xiaomi potvrdil příchod Mi 10 Pro

Společnost Xiaomi připravuje následovníka velmi populárního modelu Mi 9, od jehož uvedení na trh uběhl už téměř rok. Brzy bychom se tak měli dočkat chytrého telefonu Mi 10 Pro, který naváže na model Mi 9 Pro 5G. V diskuzi na sociální službě Weibo na to upozornil sám spoluzakladatel Xiaomi Lin Bin.

O výbavě samotného telefonu toho na veřejnost zatím mnoho neuniklo. Z dřívějších zpráv víme, že by měl přinést zbrusu novou čipovou sadu Snapdragon 865 od společnosti Qualcomm a po vzoru modelu Mi Note 10 také fotoaparát s rozlišením 108 megapixelů. Chybět dále nemá ani uživatelské prostředí MIUI 11 naroubované na operačním systému Android 10 a ultrarychlé dobíjení baterie s výkonem až 66 wattů.

Kdy Xiaomi Mi 10 Pro představí je nicméně stále ve hvězdách. Příliš by nás však nepřekvapilo, kdyby se tak stalo ještě letos nebo nejpozději začátkem následujícího roku.

Zdroj

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.2 komentářů: 0

Chytré powerbanky Hummer nabijí mobil, notebook a nastartují motor

V České republice se začaly prodávat profesionální powerbanky značky Hummer. Kromě klasických funkcí nabíjení mobilních zařízení přes USB konektor si poradí i se startováním motorů osobních i nákladních aut.

Legendární výrobce terénních vozů Hummer vyslal do světa řadu profesionálních externích zdrojů, s jejichž pomocí se dají nabíjet mobilní zařízení i nastartovat vozidlo s vybitým akumulátorem. Nejmenší z řady zdrojů Hummer H3 má přitom pouhých 210 gramů. Přesto zvládne nastartovat benzínový motor s objemem až 3,5 litru, nebo naftový s objemem do 2,0 litrů. Největší wepobanka Hummer H24 si pak poradí i s motory nákladních vozů s objemem nad 7 litrů a elektrickou soustavou s napětím 24 voltů.

Kapacita zdrojů začíná u nejmenšího typu H3 na 6 000 mAh a u největšího H24 je na hodnotě 23 000 mAh. Celkem je v nabídce pět variant. Startovací kabely ke každé powerbance vyrobené ze 100% nehořlavého materiálu jsou vybaveny speciálními senzory zabraňujícími jiskření, (při rozevření svorek se přeruší přívod elektrického proudu) přepětí, přepólování i přehřátí. Samotné vodiče jsou vyrobeny z 1200 vláken a mají tedy vysokou proudovou zatížitelnost, která umožňuje až 5 sekundový interval pro startování.

Všechny powerbanky Hummer jsou vybaveny i výkonnou LED svítilnou s několika režimy svícení. Model H24 pak navíc i adaptérem s autozásuvkou, do které lze zapojit všechny spotřebiče určené k provozu v autě, jako autolednice, vysavače nebo autotelevize.

Powerbanky Hummer jsou v České republice k dostání v cenovém rozmezí od 2 199 do 5 999 Kč.

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.9 komentářů: 13

Huawei na Vánoce nabídne prodlouženou záruku, ochranu displeje zdarma a slevy na opravu

Společnost Huawei přináší v rámci vánoční servisní akce hned několik benefitů, určených jak pro stávající zákazníky, tak i pro ty, kteří plánují koupi smartphonu v blízké budoucnosti.

Až 3 měsíce záruky navíc

Ať už vlastníte zařízení Huawei, nebo si ho po dobu kampaně plánujete pořídit, u vybraných modelů si nyní můžete prodloužit záruční dobu o 90 dní. Benefit si aktivujete v předinstalované aplikaci HiCare.

Nabídka se vztahuje na smartphony P smart 2019, P smart Z, Mate 20 Pro, nova 5T, P20, P20 lite, P20 Pro, P30, P30 lite, P30 Pro, Y5 2019, Y6 2019, Y7 2019 a tablet MediaPad T5 10.

Ochranná fólie na displej zdarma

Pro vybrané modely je také připravena ochranná fólie zdarma, a to včetně její profesionální aplikace. Akce platí pro majitele následujících modelů, a to bez ohledu na záruční stav: Mate 10 lite, Mate 10 Pro, Mate 20 lite, P smart, P smart 2019, P10, P10 lite, P20, P20 lite, P20 Pro, P30, P30 Lite, P30 Pro, P9, P9 lite, P9 lite 2017 a Y6 Prime 2018.

Sleva 20 % na nezáruční opravu a malý dárek

Máte rozbitý displej, či jiné poškození telefonu, na které se nevztahuje záruka? Huawei nabídne 20% slevu na výměnu displeje nebo základní desky. V době Vánoc a nového roku si pro vás výrobce navíc připravil také malý dárek ke každé opravě ve vybraných autorizovaných servisních centrech.

Kdy a kde?

Akce trvá od 2. prosince do 12. ledna následujícího roku. Vvíce informací a aktuální seznam autorizovaných servisních center naleznete na: https://consumer.huawei.com/cz/support/service-annual-giving-season/

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5 komentářů: 0
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.