Cooler Master představuje skříně MasterBox 540 a MasterBox MB600L
autor: Mirek Kočí , publikováno 20.4.2021

Společnost Cooler Master uvádí na trh počítačové skříně MasterBox 540 a MasterBox MB600L V2. Zatímco MasterBox 540 osloví spíše fanoušky podsvícení, MB600L V2 ocení zejména nadšenci do minimalistických elegantních sestav.

Za sérií počítačových skříní MasterBox se skrývá takřka 10 let vývoje od prvních MasterBox 5 až k současným modelům s novými technologiemi. Vylepšení se týká optimalizace proudění vzduchu, estetických doplňku a celkové funkčnosti. Každý z nově uvedených modelů poskytuje dvojí možnost pohledu na sestavu dle uživatelských preferencí.

Dominantou počítačové skříně MasterBox 540 je podsvícení rozprostírající se na celou výšku předního panelu. Nastavitelné ARGB linie prosvítají skrze průhlednou tabuli a lze je synchronizovat se schématem podsvícení celého systému pomocí dodávaného ovladače.

Celý vrchní panel skříně lze demontovat pro lepší přístup a snadnou instalaci ventilátorů či chladičů. Komplexnost skříně podporuje také široká kompatibilita s různými komponenty.

Master MasterBox 540 bude k dispozici v průběhu května za koncovou cenu 109 eur.

Přesným opakem extravagantního modelu je MB600L V2 zakládající si na střídmé eleganci. Temný odstín a kartáčovaná úprava povrchu předního panelu, který narušuje jen decentní šestiúhelníkové logo Cooler Master, předurčuje skříň do moderních pracovních prostor. Pokud je za předním panelem instalován RGB či ARGB ventilátor, prosvítá logem jeho podsvícení.

Design zdobí také maximální funkčnost. Přední, vrchní a zadní místa pro ventilaci nabízí široké možnosti montáže pro budoucí upgrade. Až 6 ventilátorů lze zapojit současně a zajistit tak dostatek chladicího výkonu pro nejnáročnější sestavy.

K dispozici jsou různé verze této počítačové skříně. S průhledným bočním panelem z tvrzeného skla, s plnou bočnicí a také lze zvolit variantu s prostorem pro optickou mechaniku v předním panelu.

Master MasterBox MB600L V2 bude v prodeji běhe průběhu května za cenu 52 eur.Tagy: Cooler Master  MasterBox 540  MB600L V2  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.