SureFire vydává herní sluchátka Harrier 360 a Skirmish Gaming
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.4.2021

Herní značka společnosti Verbatim SureFire uvedla na trh dvě herní novinky. Jedná se o sluchátka Harrier 360 a Skirmish Gaming. Obě tyto náhlavní soupravy jsou součástí nové produktové řady, která zahrnuje i externí SSD a pevné disky, herní myši, podložky pod myš, reproduktory, klávesnice a další příslušenství.

Náhlavní souprava Harrier 360 přináší velké náušníky, polstrovanou čelenku pro pohodlné hraní a dále také virtuální 7.1kanálový zvuk a nastavitelné RGB podsvícení, které lze ovládat pomocí dálkového ovladače na kabelu. Flexibilní mikrofon je odnímatelný pro situace, pokud zrovna hráči nepotřebují chatovat. Sluchátka Harrier jsou kompatibilní se všemi konzolemi a počítači s rozhraním USB.

SureFire vydává herní sluchátka Harrier 360 a Skirmish Gaming

Headset Skirmish s drsným maskáčovým designem, LED osvětlenými bočnicemi a mikrofonem, se hodí k jakékoliv herní sestavě. Připojuje se pomocí 3,5mm jack konektoru a je vybaven všesměrovým flexibilním vestavěným mikrofonem. Výrobce také vyzdvihuje nízkou hmotnost, měkké a pohodlné náušníky a ovládání hlasitosti a tlačítko pro ztlumení mikrofonu přímo na náušníku.

Headsety Skirmish a Harrier 360 jsou již v prodeji prostřednictvím autorizovaných prodejců za 899 korun, respektive 1 449 korun.

SureFire vydává herní sluchátka Harrier 360 a Skirmish GamingTagy: Verbatim  SureFire  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.