Samsung představí bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro
autor: Mirek Kočí , publikováno 1.12.2020

Podle nejnovějších zpráv nebude v lednu představena pouze řada prémiových smartphonů Galaxy S21, ale také také nový model bezdrátových sluchátek. Proslýchá se, že se budou jmenovat Galaxy Buds Pro (SM-R190).

Designově mají vycházet ze starších Galaxy Buds a Buds+ s tím, že navíc nabídnou funkci aktivního potlačení hluku (ANC). V dokumentech organizace FCC se objevil také diagram nabíjecího pouzdra nových sluchátek, které vypadá víceméně stejně, jako pouzdro aktuálních Galaxy Buds Live. Uvnitř by se měla nacházet 500mAh baterie, nabíjení dostane na starosti moderní USB-C port a chybět nemá ani 2,5W bezdrátové nabíjení.

Samsung představí bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro

A na co dalšího se můžeme těšit? Očekávat prý můžeme výrazně lepší zvuk než nabízí všechny předchozí bezdrátová sluchátka, dále také vylepšenou funkci Ambient Sound, podporu standardu Bluetooh 5.0 s kodekem AAC, odolnost vůči potu, dotykové ovládání nebo bezdrátové nabíjení pomocí technologie Qi.

Cena Galaxy Buds Pro je zatím neznámá. Podle odhadů ale půjde zhruba částku v rozmezí 170 až 200 dolarů, což odpovídá přibližně 3 700 až 4 300 Kč.Tagy: SM-R190  Galaxy Buds Pro  Galaxy S21  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.