V halloweenském eventu World of Tanks: Mirny-13 oživnou noční můry ze Silent Hill
autor: Mirek Kočí , publikováno 27.10.2020

Tvůrci World of Tanks zvou tankisty na největší halloweenskou událost ve své desetileté historii. Ve spolupráci s Masahirem Item a Akirou Yamaokou, kteří se proslavili prácemi na univerzu Silent Hill, slibují netradiční herní zážitek.

Ve zcela nové akci PVE coop se hráči musí spojit, aby zachránili svět a odhalili tajemství města Mirny-13. Pomocí týmové práce a taktické spolupráce budou muset překonat nástrahy skutečně temných sil, lákají vývojáři.

Hráči budou procházeni čtyřmi měnícími se světy v četách po pěti, jež budou v halloweenském módu jezdit ve speciálně upravených tancích IX. úrovně a odemknou příběh Mirny-13 v průběhu hraní.

Během celé akce budou mít tankisté přístup k jedinečnému obsahu, přičemž do hlavní hry získají speciální členy posádky, 3D styly a kamufláže a také hromady zkušeností a kreditů. Budou dokonce moci získat 3D skiny navržené samotným Masahiro Ito a zároveň si užít strašidelnou ambientní stopu pro hangár halloweenského eventu vytvořený Akirou Yamaokou!Tagy: World of Tanks  Wargaming  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.