Aktualizace pro sluchátka Samsung Galaxy Buds(+) přináší widgety
autor: Mirek Kočí , publikováno 6.6.2020

Samsung vydal aktualizaci softwaru pro oblíbená slouchátka Galaxy Buds a Galaxy Buds+. Hlavní novinkou jsou takzvané widgety, které si můžete přidat na domovskou obrazovku vašeho smartphonu, odkud pak můžete sluchátka snadno ovládat.

Na dosah ruky

Na výběr je ze dvou typů widgetů. Jeden zobrazuje stav baterií jednotlivých sluchátek i dobíjecí stanice pro ně. Druhá sada widgetů umožňuje ovládání funkcí Ambient Sound a Touchpad. Vypnutí dotykových gest se hodí například při sportu, kdy nedochází k nechtěnému spouštění podporovaných funkcí.

Oba doplňky jsou vyvedeny v klasické bílošedé barvě a ve tmavém režimu, který se může spouštět i automaticky dle preferencí systému telefonu. Úroveň průhlednosti se dá pohodlně nastavit dle vašich představ.

Aktualizace pro sluchátka Samsung Galaxy Buds(+) přináší widgety

Jak instalovat?

Novou aktualizaci firmware pro Galaxy Buds a Galaxy Buds+ najdete tradičně v aplikaci Galaxy Wearables. Sluchátka spárujte s telefonem, aplikaci spusťte a ve spodní části obrazovky byste měli vidět položku „Aktualizace softwaru sluchátek“. Na tu klikněte a následně zvolte „Stáhnout a instalovat“. Tak snadné to je.

zdroj: vlastníTagy: Samsung  Galaxy Buds  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.