Huawei představil hodinky Watch GT 2e zaměřené na sport
autor: Mirek Kočí , publikováno 27.3.2020

Společnost Huawei na včerejší tiskové konferenci představila také nové inteligentní hodinky. Watch GT 2e se vyznačují pěkným sportovním designem a přinášejí nepřeberné množství sportovních režimů s bohatými možnostmi monitorování fyzické aktivity.

První i druhá generace hodinek Huawei Watch GT je známá svou skvělou výdrží baterie a z tohoto směru nevybočuje ani nový model Watch GT 2e. Svůj podíl na tom má především úsporná čipová sada Kirin A1 společně s baterií o kapacitě 455 mAh. Hodinky s ciferníkem 46 mm při každodenním používání vydrží bez nabíjení nepřetržitě až dva týdny. S inteligentním monitorováním srdečního rytmu, upozorněními na hovory a vědeckým režimem monitorování spánku, pak umožní až 30 minut telefonování přes Bluetooth, 30 minut přehrávání hudby či 90 minut cvičení.

Huawei představil hodinky Watch GT 2e zaměřené na sport

Watch GT 2e mají 1,39palcový AMOLED displej s širokými pozorovacími úhly a rozlišením 454 × 454 pixelů. Novinka nabízí opět celou řadu tréninkových programů pro různé sporty a dokáže vyhodnotit vaši aktivitu a následně poskytnout tipy pro efektivnější a profesionálnější trénink. Kromě sportovních aktivit hodinky sledují také klidový srdeční rytmus a přidávají tak další stupeň bezpečnosti pro ty, kteří trpí například srdečními vadami.

Sami vám totiž pošlou připomenutí ve chvíli, kdy vaše srdeční frekvence zůstane v klidovém stavu nad 100 bpm nebo nižší než 50 bpm po dobu více než 10 minut. Tyto limity, stejně jako ostatní informace, si můžete přitom snadno přizpůsobit a zkontrolovat v aplikaci Huawei Zdraví. Úplnou novinkou ve výbavě je SpO2 senzor pro monitoring kyslíku v krvi, ale radost udělá i velkorysá 16GB interní paměť, která nabízí dostatek prostoru pro hudební alba.

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2e běží na LiteOS a jsou kompatibilní s operačními systémy Android a iOS. Na českém trhu budou dostupné již 13. dubna za sympatickou cenu 4 499 korun.

Huawei představil hodinky Watch GT 2e zaměřené na sportTagy: Huawei  Watch GT 2e  Android  Watch GT  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.