Genesis Xenon 220 je herní myš s RGB podsvícením a dynamickou změnou dpi
autor: Mirek Kočí , publikováno 27.1.2020

Dle výrobce se jedná o atraktivní myš a zároveň cenově dostupnou myš, která je vybavena tichými spínači. Ty mají redukovat úroveň hluku při hraní na minimum a umožnit hráčům svádět počítačové bitvy, aniž by rušili okolí. Xenon 220 má také ergonomický design, takže vás zápěstí nebude bolet ani během několikahodinových maratonů.

Nová herní myš Genesis Xenon 220 je vybavena optickým snímačem s maximálním rozlišením až 6 400 dpi. Citlivost je možné dynamicky měnit v šesti úrovních díky tlačítku, které je umístěno pod rolovacím tlačítkem. Změna dpi je indikována příslušnou barvou a hráč tak ihned vidí, jaká úroveň citlivosti byla aktivována. Vespodu má myš kluzné teflonové podložky, které umožní pohyb po odlišných typech povrchu a po různých podložkách.

Genesis Xenon 220 je herní myš s RGB podsvícením a dynamickou změnou dpi Genesis Xenon 220 je herní myš s RGB podsvícením a dynamickou změnou dpi Genesis Xenon 220 je herní myš s RGB podsvícením a dynamickou změnou dpi Genesis Xenon 220 je herní myš s RGB podsvícením a dynamickou změnou dpi

Herní vzhled modelu Xenon 220 je podpořen RGB podsvícením s efektem Prismo. Navíc je pomocí tlačítka na zadní části myši možné podsvícení kdykoli změnit. Mimochodem, myš má celkem sedm programovatelných tlačítek, které umožňují individualizované nastavení a díky vestavěné paměti si pamatuje všechna nastavení i po připojení k jinému počítači.

Dostupnost a cena

Hybridní herní myš Genesis Xenon 220 je dostupná prostřednictvím vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu od 398 Kč včetně DPH.Tagy: Genesis Xenon 220  Genesis  Windows  Xenon 220  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.