World of Warships: Legends mají za měsíc milion hráčů
autor: Mirek Kočí , publikováno 24.5.2019

World of Warships: Legends jsou v předběžném přístupu od 16. dubna a vývojový tým z Petrohradu s radostí oznamuje, že hra dosáhla celosvětově prvního milionu hráčů.

Tým vývojářů podle svých slov nyní usilovně pracuje na dalších novinkách a vylepšeních, aby se stávající i nově příchozí hráči mohli bavit v epických námořních bitvách a hra jim nabízela dostatečné množství obsahu a zábavy.

Výsledkem této pokračující práce je další várka novinek, které se ve hře nově objevily. Oblíbená kampaň Atlanta nabízí nyní další várku misí a úkolů (povyšování komandérů, kamufláže, prmériový čas atd.). Dokončení každé kampaně pak odemyká hráči celou řadu odměn. K uspokojení nově přichozích hráčů se chystá nový startovací Free Pack a dva Starter Packy.

Tyto tři „balíky“ budou obsahovat „tuny“ věcí napomáhající hráčům k vítězství. Hráče tak potěší mimo jiné i americká válečná loď Texas, britský destroyer Campbeltown, komandér Willis Lee – ti se do konzolí dostanou v rámci Starter Packů. Chybět nebudou ani dublony, prémiový čas a extra kamufláž. Několik prémiových lodí (HMS Warspite, Arizona a Kamikaze) pak na konzole přinesou skutečně silnou zábavu!

Hra vyšla 16. dubna na konzole PS4 a Xbox One. V současnosti ji hraje pravidelně více než milión hráčů a jejich počet utěšeně roste.Tagy: World of Warships: Legends  World of Warships  Wargaming  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.