Bang & Olufsen uvádí nový sluchátka Beoplay E6 Motion a E8 Motion
autor: Mirek Kočí , publikováno 19.5.2019

V nabídce dánské společnosti Bang & Olufsen se objevil nový produkt. Jedná se o špuntová sluchátka Beoplay E8 Motion, které jsou navrženy pro ty, kteří nechtějí hledat kompromis mezi zvukem a designem při dosažení skutečné bezdrátové svobody. K bílým líbivým sluchátkům navíc dostanete bílé nabíjecí pouzdro z kůže a hliníku a také nástavce do uší různých velikostí.

Další novinkou v nabídce Bang & Olufsen jsou sportovní sluchátka Beoplay E6 Motion. Ty mají voděodolný pogumovaný kabel a výrobce k nim nabízí široké spektrum silikonových nástavců. Stejně jako „klasické” Beoplay E6, i verze Motion má ve sluchátkách zabudované magnety. Když zrovna uživatel neposlouchá, dají se tedy sluchátka jednoduše a bezpečně zavěsit kolem krku.

Beoplay E8 Motion i Beoplay E6 Motion mají ochranu kategorie IP54 proti vodě i potu. Speciálně pro tyto dva modely pak je ve zvukových profilech v aplikaci Bang & Olufsen k dispozici režim s výraznějšími basy, který vás udrží ve hře i při těch nejnáročnějších sportovních výkonech.

Beoplay E6 Motion s doporučenou cenou 7 830 Kč a Beoplay E8 Motion s doporučenou cenou 9 170 Kč jsou dostupné v obchodech Bang & Olufsen a u vybraných partnerů.

Bang & Olufsen uvádí nový sluchátka Beoplay E6 Motion a E8 Motion

Bang & Olufsen uvádí nový sluchátka Beoplay E6 Motion a E8 MotionTagy: Beoplay E8 Motion  Bang & Olufsen  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.