Pagan Online spouští kooperaci pro dva hráče
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.5.2019

Pagan Online dnením spouští co-op pro dva hráče, což byl dlouho očekávaný krok, který v okamžiku spuštění early access nebyl k dispozici. Nyní je tedy zde a vývojáři slibují v brzké době další várku vylepšení.

Týmové hraní je nyní k dospozici v módech Missions a Assassinations, nelze jej však hrát v příběhových kampaních. Podle vývojářů z Mad Head Games to však půjde již velmi brzy. S přidáním co-opu jsou upraveny i útočící hordy, bosové a další výzvy, které hra nabízí. Co-op je podle Mad Head klíčový a brzké době se objeví ve hře rozšíření až pro čtyři hráče.

Pagan Online následuje klasické RPG hry odehrávající se v dungeonech a sledující děj izometrickou kamerou. Hra nabízí intenzivní PVE hratelnost založenou na procházení různorodých a interaktivních prostředí a generovaných setkáních s nepřáteli, osm odemykatelných postav s jedinečným herním stylem, náročný boj pomocí WASD ovládání, které vyžaduje přesnou taktiku a dovednost či originální fantasy prostředí fantazie inspirované předkřesťanskou dobou.Tagy: Pagan Online  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
18.5.2019 11:18:31   78.102.29.xxx 10
náročný boj pomocí WASD ovládání? v paganovi to je to jako pohybovat se po sachovnici klavesami... naprosto zbytecne a nevyuzite. pokud wsad, jeden by cekal, ze muze uskocit, skrcit se, blokovat atp... něco jako viktor vran, proste hra o skillu. Ale ne, toto je naprostá chudoba osekaná na kost která utekla z mobilní sekce... hnus jako.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.