Honor na druhém setkání s fanoušky ukázal novinku Honor 20 Lite
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.4.2019

Honor navázal na první úspěšné setkání s fanoušky a po dvou měsících připravil pokračování. Tentokrát se fanoušci spolu s novináři sešli v kavárně IF Café International Prague Pastry Academy, kde zástupci značky mimo jiné oznámili také brzkou dostupnost svého nového modelu Honor 20 lite.

Místem pro druhé setkání se stala IPPA Mezinárodní pražská cukrářská akademie v Rosetta Palace v Jugmannově ulici v samém srdci Prahy. Volba na sídlo mezinárodní cukrářské akademie nepadla náhodou. Tématem druhého pokračování setkání s fanoušky byla totiž food fotografie. Fotograf Michal Kostka přítomné provedl základy fotografie s mobilním telefonem, vysvětlil správná nastavení fotoaparátu pro food snímek a za sekundace influencerky Nikoly Trojanové si každý z fanoušků mohl food fotografii vyzkoušet v praxi, a to dokonce na svých vlastních výtvorech.

 Honor na druhém setkání s fanoušky ukázal novinku Honor 20 Lite  Honor na druhém setkání s fanoušky ukázal novinku Honor 20 Lite

Druhé setkání fanoušků značky Honor bylo také příležitostí vyzkoušet si nová bezdrátová sluchátka Honor FlyPods Lite, která jsou dostupná od začátku dubna letošního roku v bílém a černém barevném provedení společně s přenosným nabíjecím pouzdrem. Sluchátka lze pořídit za 2499 Kč.

Velký zájem vzbudilo oznámení o uvedení stylového telefonu Honor 20 Lite s trojitou kamerou, který lze považovat za předzvěst nové vlajkové lodi značky. Smartphone by se měl na trhu v České republice objevit v průběhu měsíce května, přesto si ho mohli přítomní na místě už prohlédnout. Na všechny specifikace, který s sebou model přinese, si ale musíme ještě malou chvíli počkat.

 Honor na druhém setkání s fanoušky ukázal novinku Honor 20 LiteTagy: Honor  Honor 20 lite  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
18.4.2019 22:48:36   89.177.111.xxx 01
Kirin 710
6,2 IPS displej
19,5:9
1080x2340
Mali-G51 GPU
4GB RAM
128GB + microSD
24+8+2 Mpx
Predni 32 Mpx
3400 mAh
Dual sim (2. slot hybrid)
Čtečka otisku vzadu
Sklene zada
3 barvy

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.