Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 bude podporovat ray tracing
autor: Mirek Kočí , publikováno 22.3.2019

Kultovní klasika z roku 2004 Vampire: The Masquerade Bloodlines se konečně dočká nástupce. Pokračování nepřinese pouze napínavý příběh plný zvratů, ale i podporu ray tracingu v reálném čase a také technologie DLSS, která využívá síly strojového učení a umělé inteligence platformy RTX.

Společnost Paradox Interactive dnes na Game Developers Conference v San Franciscu odhalila hru Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Příběh RPG je zasazen do Seattlu, ten je tu však ztvárněn jako Svět temnoty. Na hře se aktuálně stále pracuje a vydána by měla být v roce 2020.

Bloodlines 2, která navazuje na ikonické RPG Vampire: The Masquerade - Bloodlines, vyvíjí společnost Hardsuit Labs. Můžete se těšit na příběh, který se odvíjí na základě vašich činů, rychlé souboje na blízko a propracované postavy s vlastními skrytými motivy. Z hráčů se stanou vampýři, kteří v ulicích sledují svou kořist, proplétají se komplexními politickými vztahy a snaží se vyvážit touhu po krvi s tím posledním kouskem lidskosti, co v nich zbyla.

Nvidia je oficiálním partnerem hry Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 v oblasti grafiky. „Jsme nadšení, že se společnostmi Paradox a Hardsuit Labs můžeme spolupracovat na implementaci technologií ray tracing v reálném čase a DLSS do hry,“ uvedl známý výrobce grafických karet.Tagy: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2  Nvidia  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
23.3.2019 07:17:57   178.255.168.xxx 512
a co s tim konkurence tohle umi uz davno a bez nutnosti dalsi picovin o kterym NIKDO poradne nevi ci pocitaji......

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.