Samsung zlevňuje špičkové telefony Galaxy S9/S9 + o tisíce korun
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.1.2019

Od pátku 18. ledna až do neděle 27. ledna si může každý koupit vynikající telefon Samsung Galaxy S9 nebo S9+ se slevou 4 000 Kč. To ze špičkového S9 při ceně 13 990 Kč dělá jednu z nejlákavějších lednových nabídek.

Speciální nabídka je omezena počtem kusů. Výše slevy, resp. prodejní cena se může u jednotlivých prodejců lišit. Modely Galaxy S9 a S9+ za akční cenu budou dostupné u většiny partnerských prodejců, přičemž je lze pořídit přímo i na stránkách www.samsung.cz.

Jak Galaxy S9, tak i S9+ jsou k dostání ve čtyřech barevných verzích – Midnight Black, Coral Blue, Sunrise Gold a trendy provedení Lilac Purple. Telefony obsahují fotoaparát s objektivem s variabilní clonou, který je do špatných světelných podmínek a možností snímání superzpomalených záběrů a vytváření animovaných emoji za pomoci rozšířené reality.

Samsung zlevňuje špičkové telefony Galaxy S9/S9 + o tisíce korun

Galaxy S9 a S9+ poskytují prvotřídní uživatelský zážitek také díky bezrámečkovému Infinity displeji, výkonným procesorům Exynos, dostatečné kapacitě operační paměti a stereofonním reproduktorům vyladěným od AKG. Oba smartphony jsou navíc vybaveny novou aplikací SmartThings, která propojuje stávající služby společnosti Samsung v oblasti internetu věcí do jediného inteligentního způsobu ovládání.

Samsung zlevňuje špičkové telefony Galaxy S9/S9 + o tisíce korunTagy: S9+  S9  Android  Samsung  Galaxy  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
18.1.2019 18:32:25   91.114.254.xxx 41
v rakusku bezne stoji uz davno v akciach 499 + na dva roky pausal gratis 1000min/sms + 5gb.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.