Facebook v Messengeru testuje funkci sledování videí společně s přáteli
autor: Martina Lipertová , publikováno 19.11.2018

Facebook údajně testuje novou funkci, která by nám měla umožnit shlédnou v Messengeru video synchronně s přáteli ve skupinovém chatu. 

Facebook v Messengeru testuje funkci sledování videí společně s přáteli

Funkce, která dostala název „Watch Videos Together“ (Sledujte video společně), umožní lidem chatovat při sledování videa v reálném čase. Všichni v chatu budou moci video řídit a uvidí, kdo ho právě sleduje. Takže by to mělo fungovat prakticky stejně, jako když se s přáteli koukáte na film ve vašem obýváku.

Zástupce Facebooku na dotaz ohledně nové funkce uvedl, že „společnost v Messengeru vždy testuje něco nového“ a o žádné další informace se nepodělil. Jedná se tedy pouze o interní test, takže zatím vůbec není jasné, jestli se této funkce vůbec někdy dočkáme a případně kdy to bude. Vzhledem k poměrně pozitivním ohlasům na internetu však věříme, že jednou se to povede.

Zdroj: 1, 2

 Tagy: facebook  video  chat  messenger  funkce  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
20.11.2018 09:14:19   80.188.2.xxx 00
Ani náhodou bych se nesnížil být registrován na této "sociální" síti a cokoliv osobního tam ventilovat. Fascinují mě politici, kteří tam cokoliv komentují z politického dění. To sledování videí s přáteli je fakt sranda...jen s přáteli?

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: -0.3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.