Galaxy S9 a S9+ dorazí v nové barvě Icy Blue
autor: Mirek Kočí , publikováno 13.11.2018

Samsung oznámil novou variantu Ice Blue pro chytré telefony Galaxy S9 a S9+, která se veze na vlně populárních více barevných přechodů. Od zítřka bude dostupná v Číně a dá se předpokládat, že v následujících týdnech a měsících zavítá také na další trhy včetně toho evropského. Upozornil na to server SamMobile.

Nová barevná varianta doplňuje již dříve vydané verze. Na českém trhu lze špičkové S9 a S9+ zakoupit v černém, modrém, fialovém a zlatém provedení. Oba smartphony navazují na skvělé vychytávky předchozích modelů S8(+), mají bezdrátové nabíjení, čtečku duhovky nebo AMOLED displeje v kvalitě Full HD+, a navíc přináší několik bezvadných novinek. Tou nejpodstatnější je fotoaparát s unikátní technologií proměnné clony. Díky tomu fotí S9(+) skvělé snímky i za špatného světla.

Ze selfie z předního fotoaparátu je možné navíc vytvořit vlastní emoji a animované avatary. Samsungy Galaxy S9 a S9+ umí také natáčet zpomalené video s velmi efektními záběry a mají stereofonní reproduktory s Dolby Atmos. Dostupné na českém trhu jsou ve dvou paměťových variantách – 64 GB a 256 GB.

Galaxy S9 a S9+ dorazí v nové barvě Icy Blue

ZdrojTagy: Samsung  Galaxy S9  S9+  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.