Canon spouští cashback na vybrané produkty
autor: Mirek Kočí , publikováno 9.11.2018

Společnost Canon spustila pro své zákazníky speciální prodejní akci, při které vrací až 7 500 Kč zpět při koupi vybraných modelů fotoaparátů, videokamer, objektivů nebo tiskáren. Akce probíhá již nyní až do 31. ledna příštího roku.

Stačí si v tomto termínu ve vybraných prodejnách zakoupit produkt, zaregistrovat ho a příslušná částka bude majiteli nového produktu vrácena na účet. Úplný seznam prodejců, produktů a podrobnější informace k akci včetně registračního formuláře naleznete na https://www.canon.cz/cashback/winter-cashback/#wtb.

Canon spouští cashback na vybrané produkty

V rámci zimního cashbacku můžete třeba zakoupit objektiv EF100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM. Při jeho pořízení v rámci akce zákazník dostane zpět 7 500 Kč. Podle výrobce je dobrou volbou pro fotografy, kteří cestují nalehko a mají místo jen na jeden teleobjektiv. Dalším z řady zvýhodněných produktů je také tiskárna SELPHY CP1300, která se pyšní vysokou rychlostí tisku v kvalitě fotolaboratoře z chytrých zařízení a dalších přístrojů. Při koupi této tiskárny nový majitel dostane zpět 500 Kč.Tagy: Canon  cashback  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.