Microsoft opravil chyby a znovu spustil aktualizaci Windows 10
autor: Martina Lipertová , publikováno 10.10.2018

Microsoft nedávno kvůli bugům, které způsobovaly mazání dat uživatelů, stáhla říjnovou aktualizaci Windows 10. Po důkladné prověrce a opravě chyb redmonská společnost tuto aktualizaci opět začala šířit.

Microsoft opravil chyby a znovu spustil aktualizaci Windows 10

„Pečlivě jsme prošetřili všechny zprávy o ztrátě dat, zjistili a opravili jsme známé chyby a provedli interní ověření správnosti“ uvedl Microsoft. 

Ještě předtím, než Microsoft aktualizaci Windows 10 October 2018 Update začne šířit mezi obyčejné lidi, poslal ji uživatelům programu Windows Insiders. „Než aktualizaci opět začneme šířit, budeme pečlivě zkoumat výsledky a zpětnou vazbu od našich Insiderů“ ještě dodal.

Zdá se, že chyba, která způsobila smazání souborů, nějak souvisela s přesměrováním složek jako je plocha, dokumenty, obrázky a screenshoty z jejich výchozího umístění. Microsoft v poslední aktualizaci přišla s nápadem, že odstraní všechny prázdné a duplicitní složky, ale jak to vypadá, tyto složky vždycky prázdné či duplicitní nebyly.

Zajímavé je, že někteří členové Windows Insiders na tyto problémy upozorňovali ještě před vydáním nové aktualizace. Společnost Microsoft však této skutečnosti asi nevěnovala dostatečnou pozornost.

Zdroj: The VergeTagy: windows  windows 10  aktualizace  bug  chyba  problém  update  microsoft  windows insiders  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
10.10.2018 15:08:32   165.72.200.xxx 191
No ono to mazani neni jedinym bugem v 1809, kteremu v MS "nevenovali pozornost". Oni se VYSRALI na vic pomerne dulezitych hlaseni chyb.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.2Kč
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.