Prémiový smartphone Huawei P20 Pro zlevnil o tisíce korun
autor: Mirek Kočí , publikováno 22.9.2018

Společnost Huawei se letos snaží uspět na pultech obchodů s novou vlajkovou lodí P20 Pro, která představuje to nejlepší v její nabídce. Novinka byla představena v dubnu a díky svému trojitému fotoaparátu s umělou inteligencí se stala nejlepším fotomobilem na trhu. Tomu odpovídala i sebevědomá cenovka, která atakovala 22 tisíc korun. Nyní však model P20 Pro citelně zlevnil, ušetřit tak nákupem můžete i několik tisíc korun. Pořídit ho můžete už za necelých 16 tisíc.

Huawei P20 Pro láká v první řadě na skvělou hardwarovou výbavu. Základem je osmijádrový procesor Kirin 970, u nějž jsou čtyři jádra taktována na 2,36 GHz a další čtyři na 1,8 GHz. Do vínku dostal telefon také 6 GB operační paměti a 128GB úložný prostor (bez možnosti dalšího rozšíření pomocí microSD karet).

Na zadní straně má P20 Pro rovnou tři objektivy s podporou umělé inteligence. Díky této kombinaci smartphone vytváří velmi kvalitní fotky, které při hodnocení snesou i ta nejpřísnější měřítka. Díky nočnímu režimu navíc přístroj pořizuje výborné noční fotky bez nutnosti použití stativu a disponuje také trojnásobným optickým a pětinásobným hybridním zoomem. Selfíčková kamerka s řadou softwarových vychytávek pak využívá čip s 24 Mpx.

Prémiový P20 Pro je i vodě a prachu odolný – splňuje odolnost IP67, což znamená, že je utěsněný proti vniknutí prachu a chráněn proti ponoření do vody (na 30 minut do hloubky jednoho metru). Baterie přístroje má výtečnou kapacitu 4 000 mAh.

Prémiový smartphone Huawei P20 Pro zlevnil o tisíce korunTagy: Huawei  P20 Pro  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

24 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 10.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.