Vocabulary Miner rozvazuje jazyk už i za pomoci webového rozhraní
autor: Mirek Kočí , publikováno 20.9.2018

Vocabulary Miner od studia SKOUMAL využívá oblíbenou metodu učení slovní zásoby – Flashcards. V aplikaci si každý najde právě to co potřebuje – tématicky, úrovní i způsobem a proto si za dva roky existence získala pozornost stovek uživatelů. Ti si mohou jednoduše vytvořit vlastní kartičky ať už přes webové rozhraní, nebo si stáhnout balíčky slovíček z otevřené databáze.

„Vocabulary Miner dává uživateli kvalitu a svobodu naučit se to, co právě potřebuje. Uživatel se díky tomu neztratí v každodenních situacích,“ říká Vláďa Skoumal, zakladatel studia SKOUMAL. Otevřená databáze obsahuje více jak 2000 setů slovíček pokrývající nejrůznější témata a to v několika jazycích a úrovních od A1 do C2. Kartičky cvičíte jednoduchým potáhnutím prstu a slovíčka třídíte na tri kopičky podle úrovně znalosti. Aplikace následně pomocí speciálního algoritmu trénuje ty slovíčka, které vám nejdou. Díky nastavení směru učení mezi cizím a mateřským jazykem není učení nikdy stereotypní.

Aplikace má i webové rozhraní, které umožňuje pohodlné a rychlejší vytváření kartiček přes počítač a slovíčka lze i hromadně vkládat či exportovat. Balíčky můžete rovněž sdílet s komunitou v otevřené databázi. Webové rozhraní na https://app.vocabulary-miner.com/ umožňuje uživatelům přidávat slovíčka na vlastní Vocabulary Miner účet díky synchronizaci mezi zařízeními. “Každý uživatel si tak vytváří svou vlastní jedinečnou slovní zásobu a může tím obohatit celou komunitu Vocabulary Miner,” říká Jan Hanzelka, koordinátor projektu.

Vocabulary Miner rozvazuje jazyk už i za pomoci webového rozhraníVocabulary Miner rozvazuje jazyk už i za pomoci webového rozhraní

Výběr funkcí:

- Webové rozhraní

- Rozsáhlá databáze slovíček

- Rozdílné témata a jazykové úrovně

- Střídání směru učení

- Podpora velkého množství jazyků

- Možnost tvorby vlastních balíčků slovíček

- Možnost publikovat a sdílet balíčky ostatním

- Offline režim aplikace

- Nahlášení chybného slovíčka autorovi

- Audio výslovnost

- Statistiky

- Synchronizace mezi zařízeními

- Bezpečná záloha dat na našem serveru

Cena a dostupnost:

Zadarmo na AppStore a Google Play. Nyní sleva na Premium: neomezené stahování hotovoých balíčků za 2 dolary na rok.

Podporované jazyky:

Aplikace je přeložena do češtiny, angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a bulharštiny.Tagy: Vocabulary Miner  SKOUMAL  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.