TP-Link TD-W9960 je modemový router pro každou domácnost
autor: Mirek Kočí , publikováno 13.8.2018

Představen byl nový modemový router s WiFi standardem N a rychlostí přenosu dat až 300 Mbit/s, který je, jak TP-Link tvrdí, navržen primárně pro VDSL připojení v jakékoli domácnosti. Jeho plusem je i to, že není ani příliš drahý.

TD-W9960 nabídne rychlost bezdrátového přenosu dat v pásmu 2,4 GHz až 300 Mbit/s a navíc také čtyři megabitové síťové porty LAN. Díky tomu se může pro leckoho stát optimální volbou pro streamování videí v HD rozlišení a jiné aplikace, které vyžadují stabilní přenosové rychlosti, čemuž napomohou i dvě externí antény.

Modem/router byste měli nakonfigurovat během několika minut díky přehlednému webovému rozhraní nebo mobilní aplikaci Tether pro Android a iOS, která umožňuje spravovat nastavení sítě, včetně rodičovské kontroly a řízení přístupů. Rodičovská kontrola umožňuje nastavit limity na dobu, kterou děti mohou na internetu trávit, a určit, jaká zařízení na internet mají přístup. Díky možnosti vytvořit síť pro hosty lze vytvořit oddělenou WiFi síť pro návštěvy, přičemž hlavní síť zůstane v bezpečí. V neposlední řadě je přítomna také ochrana routeru proti zásahu bleskem.

V České republice má nový TP-Link TD-W9960 doporučenou cenu 999 Kč s DPH.

TP-Link TD-W9960 je modemový router pro každou domácnostTagy: TP-Link  TD-W9960  TP-Link TD-W9960  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
13.8.2018 21:34:00   176.116.127.xxx 40
"...čtyři megabitové síťové porty LAN"
100 Mbit

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.