Samsung Galaxy Note9: Nová fotografie před premiérou
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.7.2018

Přestože se nový Galaxy Note9 oficiálně představí až příští měsíc, vybraní zaměstnanci Samsungu jej už testují. Jedním z nich je i šéf mobilní divize jihokorejského podniku DJ Koh, který se s chystaným top modelem objevil na akci výrobce v čínském Wuhanu.

Galaxy Note 9 je nejdůležitější model Samsungu pro druhou polovinu letošního roku. Výrobce ho představí 9. srpna v New Yorku, smartphone se nicméně již na živo ukázal v rukou vysoce postaveného zaměstnance Samsungu v Číně, kde ho na fotografii zachytil jeden z přítomných novinářů.

Po zvětšení snímku je patrné, že jde skutečně o letošní Note9 a nikoli loňský model Note8. Přiblížení fotky ukazuje, že je čtečka otisků prstů umístěna nikoliv vedle fotoaparátu, ale pod ním. To už známe z nových S9 a z ergonomického hlediska je to rozhodně dobrý krok.

Samsung Galaxy Note9: Nová fotografie před premiérou

Jednou z novinek Galaxy Note9 bude nový stylus pro psaní na displeji. Nově má mít podporu technologie Bluetooth, a tak s ním bude možné psát na papír a poznámky či malůvky se bezdrátově automaticky přenesou do telefonu. Zákazníkům se jistě bude líbit také 4 000mAh baterie, fotoaparáty naopak mají být stejné jako u modelu Galaxy S9+, i když i u nich lze očekávat drobná vylepšení.

ZdrojTagy: Galaxy Note9  Samsung  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
19.7.2018 15:17:00   195.39.6.xxx 01
Muze mit v ruce jakykoli predprodukcni vzorek ze staje Samsungu... jeden web napise, ze je to Note 9 (mate asi rentgenivy zdrak a AI pro retus fotek od NV), ze to tupe papouskujete dal...

Dle me ma v ruce S12+ a vyvratte mi to.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.