Myš Natec Jaguar obstojí na každém povrchu
autor: Mirek Kočí , publikováno 21.6.2018

Nová bezdrátová myš Natec Jaguar přináší optický snímač Blue Sense pro jakýkoli povrch a automatické přizpůsobení rozlišení podle rychlosti pohybu myši, ale také přepínání rychlosti rolovacího kolečka a další funkce.

Srdcem myši je optický snímač s automatickým přizpůsobením rozlišení od 800 do 2 400 DPI, které se nastavuje automaticky v závislosti na rychlosti pohybu zařízení. Snímač podporuje technologii Blue Track, která umožnuje provoz prakticky na každém povrchu, včetně skla, což se v prostředí mnoha konferenčních sálů nebo kanceláří může stát potřebnou vlastností.

Další výhodou, kterou uživatelé ocení, je scrollovací kolečko, které umožnuje rychlé přesouvání dokumentů. Díky speciálnímu tlačítku v horní části myši pak lze režim rolovacího kolečka jednoduše změnit z rychlého na standardní.

Myš Natec Jaguar je vybavena nano-přijímačem USB 2.0 s 2,4GHz RF technologií, což zaručuje dosah až 10 metrů. Nechybí ani systém úspory energie, který v případě delší nečinnosti přepne myš do režimu hibernace. Obnovení provozu lze provést stisknutím libovolného tlačítka.

Dostupnost a cena

Bezdrátová myš Natec Jaguar je dostupná za doporučenou cenu 652 Kč včetně DPH.

Myš Natec Jaguar obstojí na každém povrchuTagy: Natec Jaguar  Blue Sense  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.