Logitech uvádí na trh bezdrátovou herní myš G305
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 10.5.2018

Společnost Logitech rozšiřuje svoji řadu herních periferií Logitech G o nový model bezdrátové myši G305 LIGHTSPEED, který se může pochlubit precizním optickým snímačem HERO (High Efficency Rated Optical).

Konstrukce myši je celkem typická pro značku Logitech. Myš má symetrickou konstrukci a nabídne kromě dvou hlavních tlačítek, rolovacího kolečka a tlačítka pro změnu režimu rozlišení také dvě boční tlačítka. Hlavním tahákem je tedy především snímač HERO. Ten by měl zajistit vysoké rozlišení a tudíž i vysokou citlivost a přesnost. Rozsah DPI lze regulovat od 400 až do 12000 DPI bez ztráty akcelerace a smoothingu.

Logitech uvádí na trh bezdrátovou herní myš G305

Přesto, že se jedná o bezdrátovou myš, můžeme se těšit na dobu odezvy pouhá 1 ms. Tuto funkci zajišťuje kromě snímače také bezdrátová technologie LIGHTSPEED. Myš se má pochlubit také vysokou energetickou účinností, kterou zajistí právě zmíněný snímač. Díky tomu by se měla životnost baterie dosahovat vyšplhat až na 250 hodin nepřetržitého hraní při 1ms době odezvy. V režimu úspory baterie se pak sníží odezva na 8 ms, ale získáme tím výdrž až devět měsíců na jednu AA baterii.

Logitech uvádí na trh bezdrátovou herní myš G305

Přes řadu technologií použitých v myši je G305 velice lehká s hmotností 99 gramů. K dostání bude G305 v bílé i černé barvě ještě tento měsíc za cenu 59,99 dolarů. U nás by se tak mohla objevit zhruba za cca 1 600 Kč.

Logitech uvádí na trh bezdrátovou herní myš G305

 Zdroj: techPowerUpTagy: Logitech  Logitech G  G305  Lightspeed  HERO  optická  myš  herní  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.