QNAP představuje čtyřjádrové modely NAS TS-253Be a TS-453Be s M.2 SSD
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 13.3.2018

Společnost QNAP  dnes představila čtyřjádrové NAS s procesorem Intel. Dvoupozicový TS-253Be a čtyřpozicový model TS-453Be. Díky slotu PCIe lze funkce obou zařízení NAS rozšířit s ohledem na potřeby aplikací, a to včetně M.2 SSD cache a konektivity 10GbE.

Řada TS-x53Be s procesorem Celeron J3455, 2 GB/4GB paměti DDR3L RAM (až 8 GB), dvěma porty Gigabit LAN a podporou pevných disků SATA 6 Gb/s a SSD, by měla poskytovat spolehlivý výkon s rychlostí čtení/zápisu až 225 MB/s. Nové modely navíc podporují snímky a umožňují uživatelům rychle obnovit data v případě nechtěného odstranění či úpravy nebo útoku ransomwaru.

 QNAP představuje čtyřjádrové modely NAS TS-253Be a TS-453Be s M.2 SSD

Uživatelům je umožněno do slotu PCIe nainstalovat kartu QNAP QM2 pro přidání dvou M.2 SSD. Tím zajistí zvýšení výkonu SSD cache a zároveň možnost přidat konektivitu 10GbE (10GBASE-T LAN). TS-x53Be poskytuje pět portů USB typu A (jeden s kopírováním jedním dotykem), které usnadňují přenos velkých souborů. Nechybí podpora dvoukanálového hardwarového dekódování a překódování 4K H.264/H.265, aby uživatelé mohli na připojených zařízeních přehrávat své multimediální soubory. Samozřejmostí je také podpora technologie QNAP VJBOD a aplikací Virtualization Station a Container Station.

 QNAP představuje čtyřjádrové modely NAS TS-253Be a TS-453Be s M.2 SSD

Integrovaný reproduktor pak umožňuje využívat zvuková upozornění a přehrávání a díky 3,5mm zvukovému konektoru lze model TS-x53Be připojit k externím reproduktorům. Dva výstupy HDMI podporují zobrazení až 4K (30 Hz). Uživatelé mohou využívat dálkový ovladač RM-IR004 QNAP (prodává se samostatně) a pomocí aplikace QButton přizpůsobit funkce tlačítek pro snadnou navigaci.

Zdroj: QNAP

 Tagy: QNAP  TS-253Be  TS-453Be  NAS  Intel  Celeron  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.