World of Warships Blitz nastartují 18. ledna
autor: Mirek Kočí , publikováno 2.1.2018

Studio Wargaming oznámilo, že již 18. ledna se objeví na scéně nova mobilní válečná hra World of Warships Blitz. Pokud máte pocit, že jde o povědomý název, pak vězte, že jde mobilní klon populární PC hry. Novinka bude dostupná v Apple App Store a na Google Play Store a zahrají si jí majitelé telefonů i tabletů. Na fanoušky lodí tak čekají epické námořní bitvy zabalené do parádní akční online střílečky.

Nová hra vznikla ve spolupráci se studiem KingNet a hned na začátku nabídne devadesátku bitevních lodí z Japonska, USA, Německa a Sovětského svazu. Na hráče budou čekat čtyři rozdílné kategorie, jako jsou křižníky, těžké bitevní lodě, torpédoborce a taktické letadlové lodě. Kapitáni se pak vydají do lítých bitev na moři v multiplayeru 7 vs. 7 hráčů, kde budou budou uzavírat nová spojenectví, odemykat nové lodě a také se vydají na zajímavé single player mise.

World of Warships Blitz nastartují 18. ledna

„World of Warships Blitz je typickou neformální a příležitostnou hrou, kterou není těžké se naučit. Zároveň však WoWS Blitz vybízí k soutěživosti,“ vysvětluje Thaine Lyman, šéf stříleček na Wargaming Mobile. „Rychlé bitvy, jednoduché ovládání a skvělá soupiska lodí, které jsou od prvních okamžiků ve hře. Jsme rádi, že můžeme v portofoliu Wargaming Mobile her přivítat World of Warships Blitz.“

Novinka plně podporuje a využívá ID Wargaming.net. To znamená, že hráči mohou pod svým účtem hrát na více platformách a zařízeních. Hráči s Androidem i iOS navíc mohou hrát a sdílet svět společně.

World of Warships Blitz už nyní můžete předběžně zaregistrovat. Stačí přejít na příslušnou stránku Google Play a App Store, kliknout na kolonku „předběžná registrace“ a potvrdit tlačítkem OK.Tagy: Wargaming  World of Warships Blitz  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
2.1.2018 22:04:51   89.177.25.xxx 30
Kazda valecna / bojova lod neni "bitevni lod".
"Tezka bitevni lod" neni nic.
"Takticka letadlova lod" neni nic.
Srandovni je, ze tohle neni chybou prekladu z anglictiny (jak je tu jinak zvykem), ale jen nedostatkem vseobecneho prehledu. Respektive hlouposti autora.
Mimochodem i pitomcum z iHeute trvalo cca 4 roky, nez tahle prosta fakta pochopili. Ale nakonec se povedlo. Tak snad mozna jednou i zde. ;o)

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.