World of Tank Consoles: Warstories přichází s pátou příběhovou kampaní
autor: Mirek Kočí , publikováno 6.12.2017

Wargaming oznamuje, že vychází již pátá příběhová kampaň War Stories s názvem Runaway Tiger, která je určená pro hru World of Tanks na konzolích PlayStation 4 Pro, PlayStation 4, Xbox One X, Xbox One S, Xbox One and Xbox 360.

Nejnovější „válečný příběh“ přenáší hráče do severní Afriky, kde se zrovna schyluje k bitvě o El Alamein. Jenže tentokrát je úkol přec jen obtížnější. Coby tankista se musíte infiltrovat do továrny, v níž se kompletují tanky Tiger pro německou armádu, ukrást prototyp a pokusit se tak změnit vývoj bitvy o toto egyptské město.

Runaway Tiger je samozřejmě kampaní z kategorie, kterou označujeme jako alternativní historii. Spojenci se díky vám dostanou do severoafrické montovny, odkud si odvezete legendární Tiger Panzer IV. Maskovaný a za silné písečné bouře se pokusíte o nemožné. Jako francouzská odbojářka Marianne Durieuxová se pokusíte dostat do střeženého komplexu, ukrást Tiger a pak s ním ještě odjet zpět na svojí základnu. S německými silami za zády se navíc budete muset postavit celé řadě Tiger tanků, kteří se vás pokusí zastavit.

Runaway Tiger navíc obsahuje kompletně nový hudební doprovod, který složil legendární Inon Zur (Fallout 3, Dragon Age: Origins, Dragon Age 2, Crysis). Ten kdysi sloužil v armádě jako tankista, což mu nyní pomohlo při komponování správné tankové muziky.Tagy: Wargaming  Runaway Tiger  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.