MSI má herní barebone se systémem tří komor
autor: Karel Voráček , publikováno 3.11.2017

MSI má velké zkušenosti s herními počítači v malých skříních. Nový Infinite X vychází z modelu Infinite A, ovšem s vylepšenou výbavou. Základem je microATX deska vlastní výroby s čipsetem Intel Z730 a zřejmě nejvýkonější herní procesor Core i7-8700K s odemčeným násobičem.

Základní deska poskytuje šest portů USB (2× USB 2.0, 4× USB 3.0), jeden gigabitový LAN, rychlou Wi-Fi standardu 802.11ac, HDMI a DisplayPort. Vedle toho je zde také starší PS/2. Na desku osadíte přes prodlužovací adaptér grafickou kartu, kterou klidně může být GeForce GTX 1080 Ti (samozřejmě od MSI), ale nabídne i levnější alternativy. K dispozici jsou čtyři sloty pro paměť DDR4 a dva sloty typu M.2. Vedle SSD se do skříně vejdou i dva velké 3,5" pevné disky. Specialitkou je vyvedení portu USB-C i na přední stranu.

MSI má herní barebone se systémem tří komor

Skříň od MSI má být unikátní vnitřním členěním na tři části. Horní polovina je označena jako CPU chamber, zatímco dolní se dělí mezi grafiku a zdroj. Skříň je tedy uvnitř rozdělena a jednotlivé kompnenty by se svým zahříváním neměly příliš ovlivňovat. Vybrat si budete moci mezi standardním provedením a prosklenou bočnicí. Cena Infinitu X bude samozřejmě závislá na konfiguraci a mohla by se pohybovat okolo 2000 dolarů či více. Podobný Infinite A stojí 1900 dolarů a novinka bude zřejmě dražší.

MSI má herní barebone se systémem tří komor

zdroj

 Tagy: MSI  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.