SteelSeries Rival 110: herní myš se senzorem TrueMove1
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.9.2017

Společnost SteelSeries uvádí na trh herní myš Rival 110. Ta je vybavena novým senzorem TrueMove1 od PixArt, který nabízí vysokou přesnost pohybu jedna ku jedné.

Optický senzor TrueMove1 je stejně přesný jako TrueMove3, který je v myších Rival 310 a Sensei 310, ale disponuje o něco nižšími maximálními hodnotami CPI (7200) a IPS (240). Snímač kombinuje ultra nízkou latenci, rychlou odezvu a redukci tzv. jitter-u, tedy jevu způsobujícího neefektivní zpomalení latence, aby poskytl vysoce přesné sledování pohybu „jedna ku jedné“ (1-to-1) v hodnotách CPI používaných profesionálními eSport hráči.

SteelSeries Rival 110

Rival 110 je novým členem produktové řady Rival. Poskytuje symetrický design vhodný pro praváky i leváky a odolné boční plochy s texturou pro pevný úchop. Použité materiály snížily hmotnost tohoto modelu na pouhých 87,5 gramů. Všech šest programovatelných tlačítek včetně standardních levého a pravého má nabídnout dlouhou životnost a pevný pocit při stisku.

SteelSeries Rival 110: herní myš se senzorem TrueMove1

Interní paměť v myši umožňuje hráčům uložit a uchovat si vlastní nastavení. Rival 110 je kompatibilní s aplikacemi v softwaru SteelSeries Engine, jako jsou Discord, PrismSync, GameSense pro synchronizaci podsvícení napříč všemi produkty, resp. vizuální reakci na podnět ve hře nebo v komunikačním programu.

SteelSeries Rival 110 se prodává za 39,99 eur, v přepočtu 1 050 Kč.Tagy: PixArt  TrueMove1  SteelSeries  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.