Ubisoft oznámil dokončení hry South Park: The Fractured But Whole
autor: Mirek Kočí , publikováno 24.9.2017

Po více než dvou letech je RPG titul South Park: The Fractured But Whole konečně dokončený. Upozornilo na to studio Ubisoft. Nyní hra zamíří do lisoven a na pultech obchodů se s definitivní platností objeví v úterý 17. října.

Zároveň s oznámením o ukončení vývoje a začátku lisování disků uveřejnil Ubisoft nový trailer k chystanému South Parku. Ve videu uvidíte rybu, která se mihla v páté epizodě (Fishsticks) třinácté série seriálu Městečko South Park. V tomto dílu se Cartman rozhodne pomoct Jimmymu Kimmelovi s jeho komediálním číslem a společně vymyslí nejlepší vtip všech dob.

South Park: The Fractured But Whole vychází ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hardwarové požadavky najdete tady. Níže se pak můžete podívat na nový trailer.Tagy: South Park: The Fractured But Whole  Ubisoft  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
26.9.2017 05:53:33   80.188.2.xxx 24
...všimli jste si, že když v souhrnném menu "Novinky" nejde dát mínus 30hal za hloupý a neadekvátní webu článek ale až vlezete k tomu článku tak už ano...? Pak bude i tento nehodný tohoto webu článek brán jako přečtený/navštívený. Viz tento a další hry na této stránce. Fakt ubohé informace se dáváte čím dál víc. Chcete konkurovat Doupěti pro malé děti?

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

12 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.8Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.