V prodeji je univerzální herní batoh Targus X SteelSeries Sniper
autor: Mirek Kočí , publikováno 19.9.2017

Přední výrobce herních periferií SteelSeries uvádí na trh univerzální funkční batoh Sniper, vyhotovený v kooperaci se značkou Targus.

Univerzální a funkční batoh s objemem 26 litrů je určen pro bezpečné uložení a přenos veškerého herního zařízení. Pevný černý voděodolný textilní zevnějšek nabízí v základu tři kapsy, které lze doplnit odnímatelnými pouzdry v přední části. Novinka má pevná polstrovaná záda i popruhy pro komfortní nošení, nechybí hrudní přezka. Ochranu před klimatickými podmínkami, zejména pak deštěm, zajišťuje integrovaný nepromokavý vak snadno dostupný v jedné ze schovaných spodních kapes.

Sniper je vhodný k uložení až 17,3palcových notebooků do samostatné kapsy se SafePort Sling Protection System, tedy speciálně konstruovaným prostorem eliminujícím jakékoli poškození. Celootevírací kapsa nabízí přihrádky pro podložku, myši, klávesnici, ovladače a další zařízení jako externí harddisk a jiné. Dodatečný prostor poskytnou dvě malá a velká odnímatelná pouzdra, vhodná například k uskladnění další nutné kabeláže, náhradních sluchátek nebo jiného příslušenství.

Targus X SteelSeries Sniper 17.3" Backpack je dostupný na webu výrobce za 149,99 eur s DPH a dopravou zdarma.

V prodeji je univerzální herní batoh Targus X SteelSeries SniperTagy: Targus X SteelSeries Sniper 17.3" Backpack  SteelSeries  Targus  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.