EVOLVEO Sigma T2: tuner s podporou H.265/HEVC
autor: Mirek Kočí , publikováno 13.9.2017

Novinkou v portfoliu produktů značky EVOLVEO je televizní tuner nové generace s podporou H.265/HEVC. Tento digitální přijímač pro PC nebo notebook umožňuje sledovat televizní signál, teletext a využívat EPG, dále podporuje funkci TimeShift a zvolené pořady snadno nahrává do počítače.

EVOLVEO Sigma T2 umožňuje příjem současného DVB-T vysílání a také nového vysílání formátu DVB-T2. Podporuje nový vysílací standard H.265/HEVC (High Efficiency Video Coding). Tento standard se vyznačuje úspornější kódováním, které snižuje datový tok při zachování srovnatelné obrazové kvality v porovnání s předchozím standardem H.264. Součástí dodávky je televizní anténa, ale připojení využívá standardní anténní konektor a lze tedy využít i stávající anténní připojení.

EVOLVEO Sigma T2: tuner s podporou H.265/HEVC EVOLVEO Sigma T2: tuner s podporou H.265/HEVC

Jednoduché programovatelné nahrávání umožňuje zaznamenat vybrané televizní pořady přímo do počítače a přehrávat je později. EVOLVEO Sigma T2 podporuje funkci TimeShift, která umožňuje průběžný záznam televizního vysílání i jeho sledování v kterémkoliv nahraném místě, zatímco sledovaný program je ještě nahráván. Živé vysílání lze samozřejmě i pozastavit, přerušit a následně od místa přerušení opět spustit. Funkce EPG (Elektronický programový průvodce) nabízí dodatečné informace k mnoha programům a vysílaným pořadům.

Dostupnost a cena

Digitální přijímač EVOLVEO Sigma T2 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 890 Kč včetně DPH.Tagy: EVOLVEO Sigma T2  EVOLVEO  Sigma T2  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

12 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.