Alza začne prodávat elektromobil Tesla Model 3
autor: Mirek Kočí , publikováno 17.7.2017

Nabídka elektromobilů Tesla, které bude možné koupit online na českém e-shopu, je opět o něco pestřejší. Alza.cz totiž dnešním dnem rozšířila výběr modelů S a X o novější Model 3.

Vozidlo kromě nejnovějších technologií a vysokého komfortu nabízí i dojezd 345 km na jedno nabití, dost místa pro pět dospělých osob a zrychlení z nuly na sto pod šest sekund.  Interiéru dominuje horizontálně uložený displej a bílá kůže. Zajímavostí je i absence jakýchkoliv budíků či displeje před volantem a nenajdeme tam ani head-up displej.

Po zařazení modelů S a X do nabídky Alza.cz se zvedl o téma silný zájem. Firma uvádí, že za pouhý týden si v e-shopu prohlédlo vozy přes 277 tisíc lidí, čímž se zařadily mezi nejsledovanější produkty vůbec. Stovky lidí též využily bezplatné zkušební jízdy po Praze, jež Alza.cz organizuje u svého showroomu v pražských Holešovicích.

Je nicméně otázkou, kdy se Model 3 objeví v nabídce, protože tento vůz má už delší dobu předobjednáno spoustu lidí a první kusy by se do České republiky měly dostat až příští rok. Proslýchá se, že Model 3 bude mít na Alza.cz cenovku pod hranicí jednoho milionu korun.

Alza začne prodávat elektromobil Tesla Model 3Tagy: Alza.cz  Tesla Model 3  Tesla  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

23 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.