Hlavní stránka Hardware PC sestavy Boost My PC 8: Skylake, Radeon Fury a Star Wars
Boost My PC 8: Skylake, Radeon Fury a Star Wars
autor: Michal Šimonek , publikováno 17.2.2016
Boost My PC 8: Skylake, Radeon Fury a Star Wars

Už se stalo pravidlem, že vždy zhruba po půlroce vídáme výsledek nového kola Boost My PC. Tentokrát jsem se na něj těšil ještě více, a to hned ze dvou důvodů. Prvním je nová platforma postavená na procesoru Skylake a druhým je grafická karta Radeon Fury. Nechybí ani video z celé akce, tentokrát v duchu Star Wars.


Boost My PC 8: Skylake, Radeon Fury a Star Wars

Další epizoda Boost My PC je tu. Už dle úvodní fotografie asi tušíte, jaké téma jsme tentokrát zvolili. I když se netočí jenom kolem samotných Starwars, ale dostalo se i na jeden český populární film. Hlavní je však samotný výherní počítač. Několik použitých produktů totiž bylo pečlivě odzkoušeno i redaktory PCtuningu v průběhu posledního roku a můžete si je dohledat na našich stránkách.

Soutěž má již několikaletou tradici a vyhrát může téměř kdokoliv. Stačí natočit video o sobě,a svém současném počítači co nejoriginálněji (avšak smysluplně). Jakmile porotou vybere výherce, rozjíždí se již samotná stavba počítače. Komponenty vybíráme na základě aktuálnosti produktových řad a samozřejmě z highendového segmentu. Celý proces však probíhá s předstihem, aby počítač byl krátce po vybrání výherce připravený k předání. Protože běžní uživatelé a výherci nejsou počítačoví experti, tak samotné vodní chlazení se dohodne případně předem pro ty šikovnější, kteří zvládnou údržbu takového systému (doplnění kapaliny, případně výměna celého okruhu při čištění). Na přání je možné počítač i trochu výkonově vyladit.

Zainteresování účinkující

Pochopitelně jsme se znovu stali důležitými partnery této, bez pomoci redaktorů PC Tuningu by tato soutěž možná ani nevznikla. Za PC Tuning jsem přispěl já a občasný pisatel a casemoder Filip.

Nemohla chybět populární moderátorka a nadšená hráčka konzolí Alžběta Trojanová, ta přitáhne vždy pozornost pubertální omladiny. Moderování padlo na všechny z nás, ale bez Bětky by to prostě nebylo ono. Za kamery se postavil noví lidé a scénář měl na starost Jirka Bystřický. Zároveň měli na starosti až skoro filmové pojetí.

Boost My PC 8: Skylake, Radeon Fury a Star Wars

Hlavní aktérka nakonec chyběla u předávání, počasí při natáčení nebylo nakloněné ničemu jinému než nemocem a nachlazením. A nemoc nakonec naplno skolila i Bětku...

Boost My PC 8: Skylake, Radeon Fury a Star Wars

Hlavní moderátorka Bětka a pózování u výherního BMPC v díle číslo 5.

Další známou osobou a hercem byl Youtuber MenT, ten nahradil Smoka, který na poslední chvíli účinkování odřekl a nemohl se jej zúčastnit jako hlavní moderátor. MenT si i tentokrát natáčení užíval.

Boost My PC 8: Skylake, Radeon Fury a Star Wars

MenT ve špatné Vánoční náladě ve stylu Pelíšků, vysněné boty totiž nedostal.

Výhercem se stal Tomáš z Liberce. Samotné krabice od hardwaru se mu sotva vešli do pokoje. Ale hlavní bylo, že byl z výhry plný nadšení. Jako bonus pak dostal tématicky hru Star Wars: Battlefront. S chutí můžeme skočit do kapitoly s výběrem komponentů a jejich krátkým popisem.

Boost My PC 8: Skylake, Radeon Fury a Star Wars 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
39 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 11.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.