Hlavní stránka Hardware Disky /CD /DVD /BR Apple vytváří "velký iPod Touch"
Apple vytváří "velký iPod Touch"
autor: Michal Kleman , publikováno 1.1.2009
Spekulace ohledně nových produktů společnosti Apple říkají, že se firma Steva Jobse pustí i do vývoje a tvorby tabletů a Mobile Internet Device zařízení. Novinka se dostane na trh za necelý rok.

Novinka z dílen "jablíčkové firmy" má být velmi podobná iPodu Touch, popřípadně iPhonu, půjde však o jakousi "maximalizovanou verzi," úhlopříčka obrazovky má totiž měřit 7" nebo 9," bude tedy minimálně dvojnásobná než u výše zmíněného MP3 přehrávače. Jeho důležitá vlastnost, reakce na dotek, samozřejmě displeji zůstane. Takto razantním zvětšením se z handheldu stává spíše tablet nebo MID zařízení (Mobile Internet Device).


Nový "iNěco" pravděpodobně takto snadno nechytíte. Na obrázku je iPod Touch s délkou necelých 12cm.

Specifikace zatím nejsou vůbec jisté, ba dokonce se neví ani, jestli bude mít novinka slot na SIM kartu, která by přístroji umožnila používat GPRS/EDGE/UMTS/HDSPA sítě přes mobilního operátora. Novinka Applu bude pravděpodobně používat procesor z dílen společnosti PA Semi a grafický čip PowerVR, stejně jako v součastnosti používaji iPody touche a iPhony 2G i 3G. Tabletu se dočkáme pravděpodobně na podzim tohoto roku.

Podle Tech Connect MagazineTagy: Apple  iPod  Touch  iPhone  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

96 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 39.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.