Hlavní stránka Hardware Disky /CD /DVD /BR Stránka o Bushovi vydražena na eBay za 150 tisíc korun
Stránka o Bushovi vydražena na eBay za 150 tisíc korun
autor: Stančík Martin , publikováno 22.12.2008

Internetový podnikatel, který vytvořil web s video hrou, na kterém můžete na prezidenta George Bushe hodil botu, vydražil své dílo na eBay.

Brit Alex Tew, který vstoupil do internetové historie v roce 2006, když vydělal milion dolarů prodáváním pixelů na svém webu milliondollarhomepage.com před týdnem vytvořil web sockandawe.com. Stalo se tak těsně po té, co irácký novinář na tiskové konferenci hodil po americkém prezidentovi své boty a tato zpráva obletěla svět.

To, co Tew nazval jako "malou stupidní hru ve flashi", se najednou proměnilo ve velmi navštěvovaný web (kliklo na něj už několik milionů lidí), že se skoro zhroutily servery. "Poslední tři dny jsme strávili udržením webu funkčního, avšak pracujeme i na jiných projektech a tak jsme se rozhodli vydražit web na eBay," řekl Tew.

"Je to opravdu zajímavé. Od pondělního konceptu, úterního spuštění, středečního růstu a čtvrtečního odchodu jsme díky eBay vydělali 5 215 liber," dodal Tew s tím, že by podobné "rychlo-stránky" mohl kvůli penězům vytvářet častěji.

Zdroj: Reuters

 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

67 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 31.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.